vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

Kalkulačka splátek CETELEM
3914 Kč s DPH

3235 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MT S+31DLC10D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 12 měsíců
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP+ 10GbE Module LR (LC); Doplňující informace: Wavelength 1310nm , Distance 10KM , Mode SM , Data Rate 10Gbit , Connector Dual LC , Format SFP+


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
Diskuze k produktu: mikrotik-s31dlc10d-10gbe-sfp-lrlc-sm-1310nm-for-ccr10368g2s-em-unit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.