vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
645 Kč s DPH

533 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MT S-31DLC20D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 12 měsíců
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Doplňující informace: S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to, 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.; Zařízení ve kterých je používaný: Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.; Další informace: Brochure


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
Diskuze k produktu: mikrotik-s31dlc20d-125g-sfp-lxlc-sm-1310nm-20km-ddm-for-rb260xrb2011xccrx není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.