vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
470 Kč s DPH

388 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MT S-85DLC05D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 12 měsíců
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM f...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ; Doplňující informace: S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to , 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM.; Zařízení ve kterých je používaný: Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.; Další informace: Brochure


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx
Diskuze k produktu: mikrotik-s85dlc05d-125g-sfp-sxlc-mm-850nm-550m-ddm-for-rb260xrb2011xccrx není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.