vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

Kalkulačka splátek CETELEM
9183 Kč s DPH

7589 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: S+2332LC10D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km.

Typ modulu SFP+
Výstup Optický
Typ vidu Single-Mode
Rychlost 10G
Technologie WDM -
Konektor(y) 1x LC
Vlnová délka Tx=1330nm / Rx=1270nm, Tx=1270nm / Rx=1330nm
Délka trasy 10km
DDMI -
Obsah balení 2x SFP modul



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s2332lc10d-sm-10km-10gbit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.