vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit, S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm

Kalkulačka splátek CETELEM
8516 Kč s DPH

7038 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S+2332LC10D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit,  S+2332LC10D, SM, 10km, 10G...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MikroTik S+2332LC10D

S+2332LC10D je kit 10Gbps SFP+ modulů s LC konektorem, podporuje DDM, pracuje s vlnovými délky TX:1330nm a RX:1270nm, je určen pro jedno-vidové vlákno (SM), použití do 10km. Moduly jsou otestovány a výrobce garantuje plnou kompatibilitu s produkty cloudcore CCR1036-8G-2S+ a CCR1036-8G-2S+EM. Moduly jsou taktéž kompatibilní s produkty jiných výrobců.


datasheet



Technické specifikace:

Kód produktu
S+2332LC10D


Rychlost
10G


Vlnová délka
TX:1330nm a RX:1270nm


Vid
Jedno-vidový (SM - Single Mode)


Max. vzdálenost spoje
10km


Konektor
LC-single


Formát
SFP+

Užitečné odkazy:

Diagnostika vadné jednotky
Jak se bránit ESD
veškeré informace o produktech společnosti MikroTik
aktuální verze RouterOS ke stažení
aktuální verze WinBoxu



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP+ (miniGBIC) kit, S+2332LC10D, SM, 10km, 10G, DDM, TX:1330nm RX:1270nm
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s2332lc10d-sm-10km-10gbit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.