vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit

Kalkulačka splátek CETELEM
4074 Kč s DPH

3367 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S+31DLC10D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
To complement MikroTik SFP+ cage equipped devices, we are now offering two 10Gbit SFP+ optical fiber transceivers that are compatible and tested with our products.

S+31DLC10D is a 10Gbit SFP+ transceiver with a 1310nm Dual LC connector,
S+for up to 10 kilometer Single Mode fiber connection

Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP+ devices as well.

Datasheet here:
http://www.mikrotik.com/download/share/SFP2.pdf


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s31dlc10d-sm-10km-10gbit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.