vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1829 Kč s DPH

1512 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-3553LC20D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy.

Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj.

Technické specifikace:


Parametr Hodnota
Typ modulu SFP

Výstup Optický

Typ vidu Single-Mode

Rychlost 1G

Technologie WDM ano

Konektor(y) 1x LC

Vlnová délka Tx=1310nm / Rx=1550nm, Tx=1550nm / Rx=1310nm

Délka trasy 20km

DDMI -

Obsah balení 2x SFP modul


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s35-53lc20d-sm-20km-125g není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.