vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2053 Kč s DPH

1697 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-35/53LC20D
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S-3553LC20D

OVERVIEW
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

SPECIFICATIONS
Product code
• S-3553LC20D

Distance
• 20KM

Mode
• SM

Data Rate
• 1.25G

Connector
• Dual LC

Format
• SFP




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-s35-53lc20d-sm-20km-125g není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.