vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFP modul GPON ONU 3,3V

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2362 Kč s DPH

1952 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-GPON-ONU
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
MikroTik SFP modul GPON ONU 3,3V
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PŘEHLED

GPON ONU modul umožňuje použít jakýkoliv RouterBOARD prostřednictvím SFP portu ve Fiber-to-Home instalacích bez použití dalších speciálních modemů či software.

Konfigurace se provádí ze strany ISP, GPON ONU integruje GPON OMCI Stack a jer plně kompatibilní s ITU-T G.984 standardy.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

* Single 3.3V power supply
* Small form factor pluggable, simplex SC connector
* 1310nm burst-mode transmitter with DFB laser
* 1490nm continuous-mode receiver with APD-TIA
* 1244Mb/s downstream and 2488Mb/s upstream
* Compliant with ITU-T G984.2 Class B+ or C+
* 2-wire interface for integrated digital diagnostic monitoring (SFF-8472)



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFP modul GPON ONU 3,3V
Diskuze k produktu: mikrotik-sfp-modul-sgpononu-33v není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.