vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MikroTik SFPONU - GPON ONU module simplex SC, 244Mb/s down & 2488Mb/s upstream

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2383 Kč s DPH

1969 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MT SFPONU
Výrobce: MIKROTIK
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: MikroTik;


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MikroTik SFPONU - GPON ONU module simplex SC, 244Mb/s down & 2488Mb/s upstream
Diskuze k produktu: mikrotik-sfponu-gpon-onu-module-simplex-sc-244mb-s-down-2488mb-s-upstream není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.