vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Mini DisplayPort to Dual-Link DVI Adapter

Kalkulačka splátek CETELEM
3216 Kč s DPH

2658 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MB571Z/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Mini DisplayPort to Dual-Link DVI Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ke každému počítači Mac s konektorem Mini DisplayPort lze pomocí adaptéru připojit externí displej nebo projektor. Externí displej můžete používat jako hlavní pracovní plochu nebo jako rozšíření pracovní plochy, také můžete pracovat v režimu zrcadlení s projektorem, kdy vidíte to samé, co diváci.

Pomocí adaptéru Mini DisplayPort – Dual-Link DVI můžete připojit Mac k 30palcovému displeji s konektorem DVI, například k 30palcovému HD displeji Apple Cinema, a užít si obrovskou plochu s rozlišením 2 560 x 1 600 pixelů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Mini DisplayPort to Dual-Link DVI Adapter
Diskuze k produktu: mini-displayport-to-duallink-dvi-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.