vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Apple Adaptér Mini DisplayPort - Dual-Link DVI

Kalkulačka splátek CETELEM
3268 Kč s DPH

2701 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Apple příslušenství nebo Apple příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MB571Z/A
Výrobce: APPLE
Váha: 0,25
Záruka: 12 měsíců
Apple Adaptér Mini DisplayPort - Dual-Link DVI
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Adaptér Mini DisplayPort – Dual-Link DVI umožňuje připojit 30palcový Apple Cinema Display HD k počítači Mac s konektorem Mini DisplayPort.


Ke každému počítači Mac s konektorem Mini DisplayPort lze pomocí adaptéru připojit externí displej nebo projektor. Externí displej můžete používat jako hlavní pracovní plochu nebo jako rozšíření pracovní plochy, také můžete pracovat v režimu zrcadlení s projektorem, kdy vidíte to samé, co diváci.
Pomocí adaptéru Mini DisplayPort – Dual-Link DVI můžete připojit Mac k 30palcovému displeji s konektorem DVI, například k 30palcovému HD displeji Apple Cinema, a užít si obrovskou plochu s rozlišením 2 560 x 1 600 pixelů.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Apple Adaptér Mini DisplayPort - Dual-Link DVI
Diskuze k produktu: mini-displayport-to-duallink-dvi-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.