vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MIO MiVue 638 Touch 1080p DashCam - kamera pro záznam jízdy

Kalkulačka splátek CETELEM
4513 Kč s DPH

3730 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5415N4840016
Výrobce: MIO
Záruka: 24 měsíců
MIO MiVue 638 Touch 1080p DashCam - kamera pro záznam jízdy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Váš osobní očitý svědek na cestách, s Extreme HD záznamem, dotykovou obrazovkou, integrovaným GPS, doživotně aktualizovanou databází rychlostních radarů a vestavěnou WIFI.
Proč používat v autě tuto kameru? Důkaz v případě nehody – MIO kamery zaznamenávají každou vaší jízdu, včetně momentu nárazu. Máte tedy důkaz, co se dělo před nehodou, v jejím průběhu a po nehodě. Chraňte se před neoprávněnými nároky – záznam z kamery můžete použít jako důkaz, který Vám pomůže v jednání o odpovědnosti za nehodu, neplaťte neoprávněné finanční nároky a chraňte si své bonusy u Vaší pojišťovny. Klid při řízení – pocit jistoty a bezpečí je na silnici rozhodující! Proč se ted neochránit proti neočekávaným událostem na silnici . Buďte si vice vědomi své rychlosti díky upozornění na rychlostní radar před Vámi.
Hlavní funkce • 2,7" dotyková obrazovka • 1080p Full HD nahrávání při 30 sn./s • Upozornění na rychlostní radary • GPS záznam • Širokoúhlý záznam • Světelnost f1,8 • 3-osý G-senzor • Otočný úchytný systém • Parkovací režim • Režim "Fotografování"
Funkce 2.7 palců dotyková obrazovka opravdu jednoduché, intuitivní a příjemné ovládání
Upozornění na rychlostní radary údaje o rychlostních radarech zcela zdarma, s aktualizací každý měsíc po dobu životnosti Vaší kamery, takže vždy víte, kde řídit obzvláště opatrně* *mimo Francii, Švýcarsko, Litvu, Lotyšsko, Estonsko.
GPS záznam automatický záznam cestovních informací, včetně rychlosti, polohy a směru
Širokoúhlý záznam 150° širokoúhlá čočka zachytí každý detail v kritickém okamžiku
Světelnost F1.8 čistější a jasnější video i za zhoršených světelných podmínek
3-osý G-Sensor zaznamenává směr a sílu nárazu, zatáčky a zrychlení
Otočný úchytný systém nastavte kameru do jakékoliv pozice pro vytvoření požadovaného záznamu.
Parkovací režim detektor pohybu spustí nahrávaní v zaparkovaném autě I bez přítomnosti řidiče** **Vyžaduje neustálé napájení pomocí Smartbox, možno dokoupit samostatně.
Přepnutí do fotografického režimu použijte kameru jako fotoaparát pro zdokumentování místa nehody a následků (4 megapixely). Fotografie obsahuje údaje o Vaší poloze, takže vždy víte, kde byla fotografie pořízena.
Rychlostní alarm zvukové upozornění, pokud překročíte povolenou rychlost
Přidaní dalších kamer přidejte další kameru k Vašemu zařízení
Automatické zapnutí Kamera MiVue obsahuje vestavěnou databázi radarů s doživotní aktualizací. Budete tak vždy vědět, kde jet zvláště opatrně. Jednoduše si stáhněte své aktualizace zde.
Výstup HD Upevní kabel na palubní desku a umožní tak komfortní řízení a výhled z vozidla.
MiVue Manager Intuitivní ovládání umožňuje procházet a přehrávat nahraná videa různou rychlostí. Pomocí 3osého snímače přetížení zaznamenává směry jízdy za účelem analýzy událostí po nehodě. Umožňuje spojovat nahraná videa a sdílejt je na sociálních sítích jako je YouTube™ nebo Facebook.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MIO MiVue 638 Touch 1080p DashCam - kamera pro záznam jízdy
Diskuze k produktu: mio-kamera-do-auta-mivue-638-touch-lcd-27 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.