vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MIO Kamera do auta MiVue Mirror R30

Kalkulačka splátek CETELEM
4442 Kč s DPH

3671 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 442n46000015
Výrobce: MIO
Záruka: 24 měsíců
MIO Kamera do auta MiVue Mirror R30
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Seznamte se novou unikátní kamerou MiVue Mirror R30, která je speciáně navržena tak, aby pasovala na zpětné zrcátko ve vašem vozidle. S kamerou Mirror R30 budete schopni zaznamenat každou minutu vaší cesty a mít čistou palubní desku.

Tenký a kompaktní design zajistí, že si kamery v autě téměř nevšimnete. Je bezpečně a diskrétně umístěna za vaším zpětným zrcátkem. A samozřejmě můžete i nadále využívat zpětného zrcátka- kamera R30 Mirror se jednoduše upevní přes vaše zpětné zrcátko. Pokud si chcete prohlédnout záznam, stačí jednoduše stisknout tlačítko napájení pro zapnutí obrazovky a následně tlačítko OK. Pokud chcete obrazovku vypnout, abyste mohli opět používat zpětné zrcátko, jednoduše stiskněte znovu tlačítko napájení.

Základní vlastnosti
* Obrazovka 2,7"
* Etreme HD rozlišení 2304x1296 pixelů
* Světelnost optiky F2,.2 pro dokonalé záběry ve špatných světelných podmínkách
* 3-osý G senzor pro detekci otřesů a nehody
* Varovný systém vybočení z jízdního pruhu

Hlavní funkce
* Extreme HD záznam - 2304 x 1296 přit 30 fps – s využitím nejmodernější H.264 technologie zajišťující vysoce kvalitní video při menší velikosti souboru.
* 130° širokoúhlý objektiv - Kamera má širokoúhlý objektiv s rozsahem 130°, bez mrtvého úhlu.
* Lane Departure Warning System - Warovný systém proti vybočení z jízdního pruhu
* 3-osý G-Sensor - Zaznamenává směr a sílu nárazu, zatáčky a zrychlení.

Obsah balení
* Gumový pásek
* Mini- USB nabíječka
* Čistící hadřík

Více na webu výrobce: http://eu.mio.com/cs_cz/mivue-r30.htm?utm_source=homepage&utm_medium=hero&utm_campaign=dvrPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MIO Kamera do auta MiVue Mirror R30
Diskuze k produktu: mio-kamera-do-auta-mivue-mirror-r30 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.