vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MIO Kamera do auta MiVue 538,GPS,LCD 2,4" DeLuxe

Kalkulačka splátek CETELEM
3240 Kč s DPH

2678 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5415N4670022
Výrobce: MIO
Záruka: 24 měsíců
MIO Kamera do auta MiVue 538,GPS,LCD 2,4" DeLuxe
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MiVue 538 Deluxe


• Záznam ve Full HD rozlišení 1080p
• Skleněná optika se super světelností F1.8 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě.
• 6 skleněných čoček + UV filtr
• 3 megapixelový obrazový snímač
• parkovací režim pro nahrávání děje kolem vozu při parkování
• záznamový úhel 130°
• jasný a přehledný displej 2,4“
• GPS čip, zobrazení trasy na Google mapách
• databáze radarů s doživotní aktualizací
• 8GB microSD karta v balení
• WDR technologie pro automatickou regulaci jasu a kontrastu s vyšším rozsahem
• G- senzor
• automatické nahrávání a fotografický režim
• automatická detekce nehody
• HDMI výstup
• malý držák na sklo otočný o 360°
• slot pro MicroSD karty
• 240mAh vestavěná baterie
• balení : kamera MiVue 538 Deluxe, 8GB microSD karta, dlouhý napájecí kabel do auta, otočný držák na skloAktivní spolujezdec pro radostné i nečekané situace na silnici
Model 538 Deluxe patří mezi nejpropracovanější kamery MiVue. S kamerou získáte aktivního spolujezdce, který dokáže detailně zaznamenat dění kolem vozu a zároveň upozornit na hrozící nebezpečí v podobě dopravních kontrol. Kromě precizně zpracované skleněné optiky, které neunikne žádný detail, nabízí přístroj bohatou výbavu v podobě GPS navigace, senzoru přetížení, detektoru pohybu a vestavěné databáze radarů. Během jízdy oceníte také přehledný 2,4palcový displej, na němž lze okamžitě přehrávat uložená videa.
Model MiVue 538 Deluxe je dodáván s flexibilním otočným držákem, nabíječkou a 8GB paměťovou kartou. Kameru tak stačí pouze rozbalit a můžete okamžitě usednout za volant a užívat si všechny její funkce.
Kamera, která natočí kvalitní video bez kompromisů
Nejdůležitější součástí kamery je širokoúhlý objektiv s rozsahem 130° a snímačem zachycujícím video v rozlišení Full HD 1080p. Objektiv se světelností 1.8F dokáže pořídit video za špatného světla naprosto bez šumu a fotografických vad. V záznamu jsou tak bez problému patrné detaily, jako je silniční značení, SPZ či obličejové rysy osob pohybujících se u vozu. Komprimace pomocí formátu H.264 navíc zajišťuje vynikající kvalitu záznamu při zachování rozumné velikosti ukládaného souboru.
Díky technologii WDR získáte jasný a kontrastní obraz při přechodech ze stínů na slunce a opačně.

Vaše třetí oko na vozovce i v parkovacím domě
Díky integrovanému G senzoru rozpozná kamera MiVue 538 Deluxe jakoukoliv kolizi a automaticky spustí nahrávání nečekaných událostí. Citlivý tříosý snímač reaguje také na změnu směru nebo přetížení a žádný krizový moment tak nebude nikdy „mimo záznam“. Kamera nedá šanci ani zlodějům či vandalům, kteří mohou vůz ohrozit v nepřítomnosti řidiče. Je totiž vybavena čidlem pohybu, jenž samo zapne nahrávání v případech, kdy se kolem zaparkovaného auta začnou dít nestandardní věci.

GPS a aktuální databáze radarů zajistí pohodovou jízdu bez pokut
Přístroj je vybaven GPS lokátorem, který průběžně sleduje souřadnice automobilu. Díky tomu dokáže kamera odhadnout rychlost jízdy i její směr. MiVue 538 Deluxe také umí porovnat data o poloze a směru jízdy vozidla s vestavěnou databází radarů. Během cest vás tak přístroj upozorní zvukovým signálem na výskyt radaru a vždy budete vědět, kde jet zvláště opatrně a sundat nohu z plynu. Databáze pro model Deluxe je navíc doživotně a bezplatně aktualizována.
MiVue Manager - intuitivní program pro přehrávání a archivaci nejzajímavějších momentů z cest
Mezi příslušenství kamery MiVue 538 Deluxe patří také program MiVue Manager. Program je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac a umožňuje prohlížení pořízených záznamů se synchronizovanými daty z G senzoru. V MiVue Manageru lze jednoduše vyhledávat a organizovat videa dle data a dalších parametrů. Za pomoci dat z integrované GPS umí MiVue Manager zobrazit i grafické znázornění projetých tras v Google mapách. Oblíbenou funkcí programu je také sdílení videí na YouTube a Facebooku.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MIO Kamera do auta MiVue 538,GPS,LCD 2,4" DeLuxe
Diskuze k produktu: mio-mivue-538-deluxe-drive-recorder-kamera-pro-zaznam-jizdy-8gb-microsd-karta není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.