vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MIO Spirit 5450 4,3", mapy EU (44) Lifetime

Kalkulačka splátek CETELEM
3334 Kč s DPH

2755 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5420027525785
Výrobce: MIO
Záruka: 24 měsíců
MIO Spirit 5450 4,3", mapy EU (44) Lifetime
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Navigace Spirit 5450 LM obsahuje doživotní aktualizace map a tak už se nikdy nebudete muset starat o nové mapy nebo změny v silniční síti. Spirit 5450 LM vás zavede novými silnicemi i na nové adresy bez zaváhání. Navigace Mio Spirit 5450 LM je vybavena všemi funkcemi, díky kterým se z místa A do místa B dostanete co nejpohodlněji. Díky technologii IQRoutes™ a službě Upozornění na dopravní ruch v reálném čase (TMC) navigace Spirit 5450 LM nejen vypočítá tu nejlepší trasu, ale upozorní vás i na případná zdržení na cestě, abyste do cíle dorazili podle plánu.

Funkce
* Předinstalovaná databáze radarů - Předinstalovaná databáze radarů, zkušebně na 3 měsíce - budete vždy vědět, kde jet extra opatrně.
* Parkovací asistent - Navigace Mio byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.
* Režim pro pěší - Umožňuje přepínat navigaci mezi režimem automobilu a chodce
* Plánovač výletů - Spirit 5450 LM přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.
* Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám - Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.
* Blízko mne - Najděte nejbližší body zájmu nebo vložte vaše vlastní.
* Mluvené názvy ulic - Nemusíte se starat o to, že jste špatně pochopili nebo přečetli název. Navigace vám sama řekne, kdy a kam se obrátit, stačí se pouze soustředit na jízdu.
* IQ Routes™ - IQ Routes™ sbírá reálné informace o provozu od ostatních řidičů a optimalizuje na základě těchto informací vaší trasu
* Najdi mé auto - Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.
* LearnMe Pro™ - Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.
* Doživotní aktualizace map - Můžete tak mít k dispozici nejaktuálnější mapy po dobu životnosti vašeho přístroje Mio, a to maximálně 4krát ročně. Díky aktuálním informacím vás na cestách už jen tak něco nepřekvapí.
* Technologie TMC - Vyhněte se zácpám a zpomalené dopravě. Díky zbrusu nové dopravní technologii se s navigací Mio včas dozvíte informace o aktuální dopravní situaci, takže budete vždy vědět, co vás na silnici před vámi čeká.
* SmartRoutes™ - Navigace Spirit 5450 LM je vybavena technologií SmartRoutes™, která využívá informace získané od milionů řidičů za účelem vypočítání co nejlepší trasy. Vždy tak naleznete lepší trasu a dojedete do cíle rychlejším a efektivnějším způsobem.

Hardware
* Typ procesoru: Mstar 800 MHz
* TMC: Ano
* Dotykový displej
* Barevný displej
* Display resolution: 480 x 272
* Rozlišení displeje: 10.9cm (4.3")
* Rozměry: 120 x 80 x 13 mm
* Hmotnost: 134g

Software
* Doživotní aktualizace map
* Informace o rychlostních limitech
* Hlasové navádění s jmény ulic(TTS)
* Řazení do jízdních pruhů
* IQ Routes™
* 3D náhledy na odbočení
* LearnMe Pro™
* Jděte ještě dál
* Plánovač výletů
* Blízko mne
* Najdi mé auto
* Průvodce tunely

Obsah balení
* Software DVD
* Držák
* Autonabíječka

Mapy Evropy
* Andorra, Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Gibraltar, Velká Británie, Irsko, Itálie, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Malta, Monako, Norsko, Nizozemsko, Portugalsko, San Marino, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Polsko, česká republika, Maďarsko, Slovensko, Bulharsko, Turecko, Řecko, Lotyšsko, Litva, Chorvatsko, Estonsko, Slovinsko a MRE: Albánie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Makedonie, Moldávie, Černá Hora, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina

Více na webu výrobce: http://eu.mio.com/cs_cz/spirit-5450-lm.htm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MIO Spirit 5450 4,3", mapy EU (44) Lifetime
Diskuze k produktu: mio-spirit-5450-43-mapy-eu-44-lifetime není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.