vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MIO Spirit 6970 FULL EUROPE (EEU) + Lifetime maps voucher

Kalkulačka splátek CETELEM
4081 Kč s DPH

3373 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5262N3930304
Výrobce: MIO
Záruka: 24 měsíců
MIO Spirit 6970 FULL EUROPE (EEU) + Lifetime maps voucher
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Aktualizace bezpečnosti   Životnost kamery Doživotní aktualizace databáze radarů pro vaše zařízení.
Hands-free Bluetooth hovory Získáte možnost uskutečňovat hovory bez použití rukou.
Hlasové ovládání Nemusíte se dotýkat obrazovky pro ovládání.
Vyhněte se zácpám Vyhněte se zácpám a zpomalené dopravě.
AV vstup a přehrávač médií AV vstup a přehrávač médií - audio a video ve vašem zařízení.
Předinstalovaná databáze radarů Předinstalovaná databáze radarů, zkušebně na 3 měsíce - budete vždy vědět, kde jet extra opatrně.
Najdi mé auto Uložte si pozici svého auta a vždy najdete cestu zpět, kde jste zaparkovali.
LearnMe Pro™ Zdokonalená funkce LearnMe Pro™ sleduje a studuje váš styl řízení s cílem poskytnout vám trasy vytvořené na míru.
Parkovací asistent Navigace Mio byla navržena tak, aby umožňovala ještě snazší nalezení parkovacích míst. Nová funkce Parkovací asistent automaticky zobrazuje seznam parkovišť, když se přiblížíte do vzdálenosti 1 km od cíle. Nemusíte tak hledat místo pro parkování.
Jděte ještě dál Mio funguje brilantně jak v automobilu, tak mimo něj. Díky režimu chůze s 2D mapou se můžete procházet po městech a užívat si památek. Můžete také objevovat nová místa nepřístupná pro automobily. Teď můžete skutečně objevovat víc.
Nový přístup k jízdním pruhům a křižovatkám Díky funkci Lane Guidance budete při odbočování vždy ve správném jízdním pruhu, což se na stávajících rušných silnicích určitě hodí. Software Spirit rovněž nabízí realistické a trojrozměrné zobrazení křižovatky i s důležitými dopravními značkami, které umožňuje ještě před příjezdem k výjezdu či křižovatce získat více času pro pochopení situace před vámi.
Plánovač výletů Spirit 6900 LM přichází s výkonným plánovačem výletů autem, který Vám umožní plánovat výlety z pohodlí domova prostřednictvím počítače a MioMore Desktop. Výlet si můžete také naplánovat přímo na přístroji, kde je možné nastavit více bodů na trase, jejich prioritu pro optimalizaci trasy a máte navíc možnost využít i náhledu trasy s její simulací.
Blízko mne Najděte nejbližší body zájmu nebo vložte vaše vlastní.
Simulace na základě rychlosti vás provede tunely.
Půjčování map I když pojedete na krátkou cestu do země, jejíž mapy nejsou v zařízení k dispozici, budete moci vaši navigaci použít. Služba Půjčování map umožňuje zapůjčit si mapu dané země na 3, 7 nebo 30 dní, čímž uspoříte až 80 % nákladů ve srovnání s pořízením mapy nové.
Specifikace : Processor type CSR SiRFatlasV 664 Mhz
TMC volitelně
Dotykový displej ano
Barevný displej ano
Display resolution 480 x 272
Rozlišení displeje 12.7cm (5")
Šířka (mm) 142
Výška (mm) 86
Hloubka (mm) 14
Hmotnost(gr) 172.2
AV vstup ano


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MIO Spirit 6970 FULL EUROPE (EEU) + Lifetime maps voucher
Diskuze k produktu: mio-spirit-6970-full-europe-eeu-lifetime-maps-voucher není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.