vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
143 Kč s DPH

118 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tablety a tablet PC nebo cena 100,1-300
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: OS-MC-G3DC-01
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,25
Záruka: 24 měsíců
Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone

MODECOM FreeHANDS je jedinečný výrobek v naší nabídce, který umožňuje vašemu smartphonu stát se vysoce kvalitním hráčem 3D materiálů. Nyní už nemusíte utrácet majetek na objevení světu virtuální reality. S MODECOM FreeHANDS brýlemi je to snazší a jednodušší, než si myslíte. Pro vstup do světa 3D zábavy budete potřebovat pouze umístit svůj smartphone s 3D obsahem do MODECOM FreeHANDS brýlí. Pomocí našich brýlí můžete např. sledovat filmy a fotografie a hrát hry v technologii třetí dimenze.

Hlavní vlastnosti
• Snadná cesta k 3D technologii a virtuální realitě
• Objektivy nejvyšší kvality
• Vestavěný NFC systém
• Aktivační tlačítko speciálních funkcí
• Jednoduché a pohodlné ovládání
• Produkt šetrný k životnímu prostředí, vyrobený z recyklovaných materiálů
• Brýle spolupracují s chytrými telefony do 5.2''

Tvořte 3D VIDEA SAMI
Zaznamenali jste zajímavou akci a chcete se o ni podělit se svým přítelem v třetím rozměru? Je to velmi jednoduché; Na internetu můžete najít mnoho aplikací, která vám umožní transformovat vaše video do 3D verze. Pomocí příslušné aplikace si můžete vytvořit své vlastní 3D video a sdílet ho se svými kamarády.

SNADNÉ A POHODLNÉ OVLÁDÁNÍ
MODECOM FreeHANDS je vyroben z lehkého materiálu, pohodlného pro uživatele.Ta část, která se dotýká těla uživatele, je vyrobena ze speciálního, měkkého, ochranného materiálu.

Prozkoumejte svět ve třetí dimenzi
MODECOM FreeHANDS brýle jsou produktem, který vám umožní prozkoumat obraz v úplně jiné a předtím neznámé dimenzi. Hlavním tajemství tohoto produktu je pár vysoce kvalitních objektivů. Tyto optické komponenty shromažďují a připravují speciální 3D techniku snímků. Díky MODECOM FreeHANDS můžete sledovat filmy, obdivovat obrazy a hrát 3D hry.

Ekologicky šetrný produkt vyrobený z recyklovaných materiálů
MODECOM FreeHANDS je produkt, který nese myšlenku ochrany životního prostředí. Hlavní část její konstrukce je vyrobena z recyklovatelného materiálu.

Udělejte si virtuální prohlídku
Neustálý vývoj 3D technologií vytváří stále větší oblibu této techniky. Každý den jsou vyvíjeny tisíce aplikací, které umožňují lidem rozšířit své znalosti v různých oblastech kultury. Například si můžete udělat virtuální prohlídku v muzeích po celém světě. Můžete získat přístup i k historickým nebo, v reálném světě, nepřístupným místům.

Aktivační tlačítko speciálních funkcí
Díky speciálnímu tlačítku umístěnému na straně, můžete aktivovat další funkce aplikací. Tlačítko je vyrobeno ze slitiny hořčíku, který aktivuje speciální senzor zabudován do konstrukce vašeho smartphonu.

Okamžitou aktivace 3D aplikaci zajišťuje NFC snímač
Automatický start 3D aplikaci zajišťuje vestavěný NFC senzor. Jediné, co potřebujete, je umístit váš smartphone do MODECOM FreeHANDS brýlí a speciální NFC senzor vyšle signál do řídící aplikace.

MODECOM FreeHANDS set obsahuje:
• Dva vysoce kvalitní objektivy
• Slitinový magnet s vypínačem
• Speciální tělo vyrobeno z kartonu
• čelenku
• Dva bezpečnostní popruhy zvyšující komfort
• Systém NFC

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom FreeHANDS MC-G3DC 3D Brýle pro smartphone
Diskuze k produktu: modecom-freehands-mcg3dc01-3d-bryle-pro-smartphony není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.