vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom VOLCANO MC-GMX4 herní drátová optická myš, 8 tlačítek, 7200 DPI, nastavitelné LED podsvícení, USB, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
695 Kč s DPH

574 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: M-MC-GMX4-100
Výrobce: MODE COM
Váha: 0,15
Záruka: 24 měsíců
Modecom VOLCANO MC-GMX4 herní drátová optická myš, 8 tlač...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modecom VOLCANO MC-GMX4 herní drátová optická myš, 8 tlačítek, 7200 DPI, nastavitelné LED podsvícení, USB, černá

Modecom VOLCANO MC-GMX4 je profesionální optická myš pro hardcore hráče. Tato prvotřídní herní myš je vybavena nejmodernějším optickým chipsetem PMW3330. Myš obsahuje 8 libovolně programovatelných tlačítek, nabízí širokou škálu nastavení DPI a podporu maker. MC-GMX4 je vyrobena pouze z těch nejkvalitnějších materiálů s velkým důrazem na detaily. To vše pro jediný účel: poskytovat uživateli maximální zážitek.

Hlavní vlastnosti myši Modecom VOLCANO MC-GMX4
- 8 programovatelných tlačítek
- Ovladač s podporou maker
- 180 cm dlouhý opletený kabel
- Široký rozsah nastavení rozlišení 1000/1600/2400/3200/7200 DPI
- LED podsvícení - více než 16 miliónů barev

Výhody funkcí MODECOM MC-GMX4
Tlačítka - plně programovatelná, vybranému tlačítku lze přiřadit libovolnou funkci
LED podsvícení - široká paleta barev, energeticky efektivní a hypnotizující světlo, které lze upravit a vybrat z více než 16 milionů dostupných barev. Podsvícení skvěle doplní atmosféru v místnosti.
DPI - nastavitelná citlivost myši. Uživatel může nastavit rozlišení dle svých preferencí.
Pletený kabel - zajišťuje zvýšenou odolnost při hraní her

Hlavní rysy:
- Citlivé senzory jsou vybaveny vysoce kvalitním čidlem, které nabízí rozlišení až 7200 DPI. Vysoké DPI znamená, že myš bude následovat veškeré vaše pohyby s extrémní přesností.
- Pletené kabely s dostatečnou délkou umožní hráči soustředit se plně na hru.
- Díky programovatelným tlačítkům a podpoře maker můžete přiřadit většinu běžných funkcí libovolnému tlačítku, a zvýšit tak komfort při hraní. Vaše postava tak může provádět několik úkonů jediným kliknutím.
- Nastavte své myši libovolné podsvícení výběrem z více než 16 miliónů barev a podtrhněte tak její unikátní herní charakter.
- Senzor nejvyšší kvality umožňuje nastavení rozlišení až 7200 DPI. Můžete tak ovládat svoji postavu s extrémní přesností. Změnu DPI můžete přiřadit libovolnému tlačítku.
- Pevná konstrukce herní myši MC-GMX4 zaručuje odolnost i při nejtěžší zátěži. Pro její výrobu byly použity pouze ty nejkvalitnější materiály.
- Modecom VOLCANO MC-GMX4 je vybavena šesti programovatelnými tlačítky, která spolu s ovladači pro podporu maker umožňují přiřazení nejčastějších funkcí a příkazů kterémukoli tlačítku. Tato vlastnost je neocenitelná a velmi užitečná zejména během turnajů pro profesionální hráče.
- Díky softwaru s intuitivním ovládáním může uživatel snadno přiřadit funkce tlačítkům, měnit DPI a také barvu podsvícení.

Specifikace:
Rozměry: 126 x 74 x 42 mm
Chipset: PMW3330
Vzorkovací frekvence: až 1000 Hz
Akcelerace: 30G
Ovladač s podporou maker: Ano
Počet programovatelných tlačítek: 8
Rozlišení: 1000/1600/2400/3200/7200 DPI
Napájení: USB
Podsvícení: LED
Počet barev LED diod: 16 miliónů
Hmotnost s kabelem: 150g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom VOLCANO MC-GMX4 herní drátová optická myš, 8 tlačítek, 7200 DPI, nastavitelné LED podsvícení, USB, černá
Diskuze k produktu: modecom-opticka-mys-volcano-mcgm4-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.