vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MODECOM Herní myš VOLCANO MC-GMX4, černá+červená

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
558 Kč s DPH

461 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: M-MC-GMX4-100
Výrobce: MODE COM
Váha: 0,15
Záruka: 24 měsíců
MODECOM Herní myš VOLCANO MC-GMX4, černá+červená
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MODECOM Herní myš VOLCANO MC-GMX4
MODECOM MC-GMX4 je určena pro ty, kteří hledají myš s vysokou přesností a citlivým optickým senzorem. Optický senzor myši nabízí rozlišení až 2400 dpi (3 režimy: 800/1600/2400 DPI přepínatelné se speciálním tlačítkem na myši). Myš je dodávána s USB kabelem, který je delší než standardní u většiny myší, což potěší zejména uživatele, který mají počítačové skříně umístěné na podlaze. Celý povrch myši je pokryt speciálním materiálem, který zabezpečuje pevné uchopení myši a je práce s ní je potěšením. Kromě toho, myš podporuje multimediální a systémové zkratky Windows. Moderní, hráčský design, podsvícený 3 různými barvami (zelená, červená, modrá).

Specifikace:
Senzor: Optický
DPI: 800/1600/2400 DPI
Rozhraní: USB
Délka USB kabelu: 180 cm
Rozměry (d * š * v): 123,18 x 75,36 x 42,51 mm
Čistá hmotnost: 135 g
OS: Windows 8/7/2000 / XP / Vista; linux
Napájení: 5V @ 70mA
Kolečko je také třetím tlačítkem myši.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MODECOM Herní myš VOLCANO MC-GMX4, černá+červená
Diskuze k produktu: modecom-opticka-mys-volcano-mcgm4-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.