vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom PC skříň MINI ALFA M2, 2x USB 3.0, HD audio, černá/matná, bez zdroje, prachu odolná

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1635 Kč s DPH

1351 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AM-ALM2-30-0000000-0002
Výrobce: MODE COM
Váha: 3,7
Záruka: 24 měsíců
Modecom PC skříň MINI ALFA M2, 2x USB 3.0, HD audio, čern...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
POPIS:

MODECOM ALFA M2 je jedinečný model počítačové skříně typu mini ATX. Díky svému inovativnímu designu v kombinaci s funkčností, MODECOM ALFA M2 řeší dlouholetou dilema: funkčnost nebo estetika? Konstrukce ALFA M2 je harmonická a je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na moderní, elegantní a minimalistický design. Cílem návrhu bylo vytvoření plně funkční počítačové skříně s oslnivým designem. Hlavní konstrukce MODECOM ALFA M2 byla vyrobena z vysoce kvalitní hliníkové slitiny a její panely jsou vyrobeny z akrylu. Kombinace materiálů, ze kterých je skříň vyrobena zaujme zejména neuvěřitelnou lehkostí a odolností vůči poškození.

Od klasiky až po průmyslovej byt
MODECOM ALFA M2 byla navržena pro uživatele stolních počítačů, kteří věnují zvláštní pozornost estetickým zařízením. Díky inovativnímu designu, může být počítačová skříň MODECOM ALFA M2 použita jak v moderním, tak v klasickém interiéru. Navíc její kompaktní rozměry v kombinaci s neuvěřitelně stylovým předním panelem dělají z MODECOM ALFA M2 moderní dekorační prvek, který může být umístěn kdekoliv v domě. Kromě standardního použití, může být MODECOM ALFA M2 použita i jako multimediální nástroj pro přehrávání filmů a hudby.

Malé rozměry, velká funkčnost
Navzdory malé velikosti ALFA M2 - 300 x 176 x 380 mm (hloubka x šířka x výška), jsou v jeho konstrukci tři montážní místa: jedno nahoru (pro 3,5 "HDD nebo jeden 12cm ventilátor nebo vodní chlazení), jedno na přední straně (pro 3,5 "HDD, dva 12cm ventilátory nebo systém vodního chlazení), jeden dole (pro 1 x 2,5" SDD nebo jeden 12cm ventilátor). Napájení je umístěno v dolní části. Navíc, v dolní části je také místo pro jeden 8cm ventilátor. MODECOM ALFA M2 je navzdory svým vizuálním a praktickým funkcím navržen tak, aby poskytl uživatelům maximální úroveň pohodlí. Z tohoto důvodu jsou vstupy na dva USB 3.0 porty, mikrofon a sluchátka, umístěné na snadno přístupném místě - na předním panelu. Za zmínku stojí i boční panel, který lze snadno odstranit odšroubováním šroubů. To zaručuje uživateli okamžitý přístup k vnitřním součástem počítače.

Vlastnosti produktu:
Moderní design založený na lehké váze a odolném hliníku
Hliník je kompatibilní s RoHS normou
Mnoho možností pro konfiguraci systému a hardwarové kompatibilitu
Konstrukce odolná vůči prachu

SPECIFIKACE:

Rozměry: 300 x 176 x 380 mm (hloubka x šířka x výška)

Montážní místo 1 (nahoře): HDD 3,5 "x 1 + SSD 2,5" x 1 nebo 12 cm ventilátor x 1 nebo 12 cm ventilátor nebo vodní chlazení
Montážní místo 2 (vpředu): HDD 3,5 "x 1 + SSD 2,5" x 2 nebo 12 cm ventilátor x 2 nebo vodní chlazení
Montážní místo 3 (dole): 8 cm ventilátor x 1 nebo SSD 2,5” x 1
Vzadu: místo pro jeden 8 cm ventilátor
- Matiční deska typu M-ATX nebo ITX, max. velikost: 245 x 245 mm
- 4 motnáž místa pro VGA PCI karty (max velikost karty VGA je250 mm)

Vybavení:
2 z USB 3.0 porty
1 x HD Audio
1 x mikrofon

Dostupné barvy: s černým nebo stříbrným předním panelem
LED podsvícené tlačítko spuštění.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom PC skříň MINI ALFA M2, 2x USB 3.0, HD audio, černá/matná, bez zdroje, prachu odolná
Diskuze k produktu: modecom-pc-skrin-alfa-m2-bez-zdroje-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.