vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom PC skříň MAG C3 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čtečka SD karet, audio HD, černá, modré LED podsvícení, bez zdroje

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1076 Kč s DPH

889 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Skříně se zdrojem
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-MGC3-10-000000-0002
Výrobce: MODE COM
Váha: 5,2
Záruka: 12 měsíců
Modecom PC skříň MAG C3 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čte...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modecom PC skříň MAG C3 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čtečka SD karet + audio HD, černá + modré LED podsvícení ventilátoru, bez zdroje

- Konstrukce typu Midi tower
- Moderní design
- Dva vestavěné ventilátory
- Vestavěná čtečka SD a TF karet
- Oddělená komora pro PSU a montáž 3,5 "HDD
- Možnost instalace grafické karty až do 400 mm
- Prachové filtry, včetně magnetických na vrcholu

Modecom MAG C3 je unikátní hráčská počítačová skříň typu midi tower. Skříň MAG C3 je charakteristická originální konstrukcí a moderním designem s atraktivními vlastnostmi: modré LED ventilátory a boční okno. Uvnitř skříně je místo pro jednu ze dvou základních desek: ATX a mini ATX. Chladicí systém se skládá ze dvou modře podsvícených ventilátorů o průměru 120 mm, které jsou umístěny v přední části skříně. Chladicí systém může být rozšířen o další tři ventilátory. Maximální výška chladiče CPU je 165 mm, zatímco maximální délka grafické karty je 400 mm.

Konstrukce a organizace prostoru
MAG C3 je počítačová skříň typu midi tower s rozměry: 20 x 48.5 x 48 cm (šířka x výška x hloubka). Uvnitř je prostor pro instalaci základní desky ATX / Micro ATX. PC skříň je vybavena dvěma oddělenými komorami pro PSU a montáž 3,5 "HDD. Je také možné nainstalovat pět pevných disků: 2 x 3.5 '' HDD a 3 x 2.5 ''. Maximální výška chladiče CPU je 165 mm, zatímco maximální délka grafické karty je 400 mm.Konstrukce MAG C3 je vybavena systémem, díky kterému je vedení kabelů jednoduché a pohodlné.

Vybavení
Dva USB 2.0 porty, jeden USB 3.0 port, čtečka HD Audio, SD- / TF- karet.

Chlazení
Modecom MAG C3 je skříň, do které je možné nainstalovat pokročilé komponenty. Kvůli teplu produkované herními systémy, je MAG C3 vybavena dvěma modře podsvícenými ventilátory (2 x 12 cm) umístěnými v přední části skříně. Chladicí systém může být rozšířen o tři přídavné ventilátory: dva nahoru (2 x 120 mm) a jeden na dně (1 x 120 mm).

Design
Modecom MAG C3 je vizuálně zajímavý produkt, který zaujme pozornost nejen náročné hráče.Na pravé straně je umístěno průhledné okno. Navíc, vpředu jsou umístěny dva LED ventilátory, podsvícené modře.

Specifikace:
Rozměry: (D x Š x H) 473 mm x 200 mm x 501 mm
Kompatibilita: ATX, Micro ATX
Určení: Herní PC
Barva: Černá
Formát zdroje: ATX
Pozice zdroje: Dole
Přibalený zdroj: Bez zdroje
USB 3.0: 1 rozhraní
USB 2.0: 2 rozhraní
HD AUDIO: Ano
Čtečka SD karet: Ano
Vstup pro mikrofon: Ano
Vstup pro sluchátka: Ano
Zapínání: Restart, Start
Umístění: Seshora
Komory pro ODD a HDD:
a) 2 x externí ODD,
b) 2 x 3.5 "HDD, bez potřeby nářadí
c) 3 x 2.5 "HDD
Počet zadních slotů:: 7
Oddělené komory pro 3,5 "HDD a napájecí zdroj ano
Instalované ventilátory: 2 * 120mm modrý LED vpředu
Místo pro další ventilátory:
1 x 120 mm vzadu
2 x 120 mm nahoru
Magnetický filtr ve vrchní části skříně: Aano
Okno boku konstrukce: Ano
Výška chlazení CPU: 165 mm
Maximální délka VGA karty: 400 mm
Funkce a výbava: Bezšroubková instalace, Odnímatelné koše na disky, Podpora vodního chlazení, Prachové filtry, Průhledná bočnice
Většinový materiál: Kov


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom PC skříň MAG C3 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čtečka SD karet, audio HD, černá, modré LED podsvícení, bez zdroje
Diskuze k produktu: modecom-pc-skrin-c-3-bez-zdroje není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.