vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom PC skříň MAG C4 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čtečka SD karet, audio HD, černá, modré LED podsvícení, bez zdroje

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
989 Kč s DPH

817 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Skříně se zdrojem
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AT-MGC4-10-000000-0002
Výrobce: MODE COM
Váha: 5,2
Záruka: 12 měsíců
Modecom PC skříň MAG C4 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čte...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modecom PC skříň MAG C4 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čtečka SD karet + audio HD, černá + modré LED podsvícení ventilátoru, bez zdroje

Klíčové vlastnosti
- Konstrukce typu Midi tower
- Moderní design
- Dva vestavěné ventilátory
- Vestavěná čtečka SD a TF karet
- Možnost instalace grafické karty až do 380 mm
- Prachové filtry

Představení
Modecom MAG C4 je unikátní hráčská počítačová skříň typu midi tower. Skříň MAG C4 je charakteristická originální konstrukcí - šikmé tvary a moderní design. Uvnitř skříně je místo pro šest HDD disků; skříň umožňuje montáž tří 3.5 '' disků, bez potřeby nářadí. Dva modře podsvícené ventilátory o průměru 120 mm jsou umístěny v přední části skříně. Rychlost ventilátorů lze nastavit dvěma posuvníky dvojího regulátoru, umístěného na horním panelu.

Konstrukce a organizace prostoru
MAG C4 je počítačová skříň typu midi tower s rozměry: 20 x 51 x 45 cm (šířka x výška x hloubka). Uvnitř je prostor pro instalaci základní desky ATX / Micro ATX. Je také možné nainstalovat šest pevných disků: 1 x 3.5 '' HDD, 3 x 3.5 '' a 2 x 2.5 ''. Maximální výška chladiče CPU je 160 mm, zatímco maximální délka grafické karty je 380 mm. Konstrukce MAG C4 je vybavena systémem, díky kterému je vedení kabelů jednoduché a pohodlné.

Vybavení
Dva USB 2.0 port, USB 3.0 port, HD Audio, čtečka SD- / TF- karet a dvojitý regulátor rychlosti ventilátorů, jsou umístěny v horní části čelního panelu.

Chlazení
MODECOM MAG C4 je skříň, do které je možné nainstalovat pokročilé komponenty. Kvůli teplu produkované herními systémy, je MAG C4 vybavena dvěma modře podsvícenými ventilátory (2 x 12 cm) umístěnými v přední části skříně. Chladicí systém může být rozšířen o čtyři přídavné ventilátory: jeden vzadu (120 mm), dva nahoře (120 mm) a jeden na boku (120 mm nebo 140 mm).

Design
MODECOM MAG C4 je vizuálně zajímavý produkt, který zaujme pozornost nejen náročné hráče. Její unikátní konstrukce zaujme na první pohled; navíc má i technickou funkci - zlepšuje cirkulaci vzduchu uvnitř skříně.

Hlavní část předního panelu je zdobena speciální sítí, která spolu s podsvícenými ventilátory zaručuje zajímavý vizuální efekt.

Specifikace:
Rozměry(D x Š x H): 400 mm x 180 mm x 445 mm
Barva: Černá
Určení: Herní PC
Formát zdroje: ATX
Pozice: Dole
Přibalený zdroj: Bez zdroje
Základní deska: ATX nebo Micro-ATX
USB 3.0: 1 rozhraní
USB 2.0: 2 rozhraní
HD AUDIO: Ano
Čtečka SD karet: Ano
Dvojité ovládání ventilátoru: Ano
Vstup pro mikrofon: Ano
Vstup pro sluchátka: Ano
Zapínání Restart, Start
Umístění: Seshora
ODD a HDD
a) 2 * DDD interní DDD, bez potřeby nářadí
b) 1 * 3,5 "HDD plus 3 * 3.5" HDD bez potřeby nářadí
c) 2 * 2.5 "HDD
Instalované ventilátory: 2* 120mm modrý LED vpředu
Místo pro další ventilátory:
12 cm x 1 vzadu,
12 cm x 2 nahoru,
12/14 cm x 1 na boku
Výška chlazení CPU: 160 mm
Maximální délka VGA karty: 380 mm
Funkce a výbava: Bezšroubková instalace, Podpora vodního chlazení, Prachové filtry
Většinový materiál: Kov


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom PC skříň MAG C4 MIDI, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, čtečka SD karet, audio HD, černá, modré LED podsvícení, bez zdroje
Diskuze k produktu: modecom-pc-skrin-c-4-bez-zdroje není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.