vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom PC skříň MINI COOL, USB 3.0 + USB 2.0, HD audio, černá/lesklá, bez zdroje

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
611 Kč s DPH

505 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AM-COOL-10-0000000-0002
Výrobce: MODE COM
Váha: 2,75
Záruka: 24 měsíců
Modecom PC skříň MINI COOL, USB 3.0 + USB 2.0, HD audio, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
POPIS:

MODECOM MINI COOL je jednou z našich nejnovějších počítačových skříní typu mini-tower která je určena pro nadšence moderního designu. Čelní panel je vyroben z vysoce kvalitního, lesklého materiálu. Kromě atraktivního a minimalistického designu, se vyznačuje vysokou úrovní funkčnosti. Pro zabezpečení maximálnehoí komfortu, jsou všechny porty umístěny na snadno přístupném místě - v horní části čelního panelu. Počítačová skříň MODECOM MINI COOL je vybavena jedním USB 3.0 portem, který poskytuje nejrychlejší přenos dat z přenosného disku nebo rychlé nabíjení mobilních multimediálních zařízení, jako jsou smartphony nebo tablety. Uvnitř skříně je prostor pro případnou instalaci dalších tří ventilátorů: jeden vpředu (120 mm), zadní (80 mm) a boční (120 mm). MODECOM MINI COOL je kompatibilní s dvěma typy základních desek: Micro ATX a ITX. Navíc konstukce je vybavena jedním HD audio portem a jedním vstupem pro mikrofon.

Počítačová skříň MODECOM MINI COOL je dokonalou kombinací minimalistického designu s vysoce funkčním interiérem. Zvláště pozoruhodná je vynikající organizace prostoru uvnitř. Díky tomu, že napájení a optické jednotky jsou umístěny vespod, interiér COOL MINI zaujme svou prostorností a funkčností. Kromě vysoké úrovně funkčnosti se také MODECOM MINI COOL vyznačuje moderním designem. Minimalistický design v kombinaci s osvětleným logem MODECOM, přinese nový život do vašeho domu.

SPECIFIKACE:

Rozměry: 185 x 380 x 365 mm (w x d x h)

Prostor pro jednotky:
1 x 5,25'‘ ODD externí
2 x 3,5'' HDD interní

Typ základní desky : micro ATX, ITX
Prostor pro napájecí zdroj: dole
Další místo pro ventilátoru: vpředu (1 x 120mm), dole(1x80mm), naboku ( 1 x 120mm)

Vybavení:
1 USB 3.0 port
1 USB 2.0 port
1 HD audio
1 mikrofon

Barva: černá


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom PC skříň MINI COOL, USB 3.0 + USB 2.0, HD audio, černá/lesklá, bez zdroje
Diskuze k produktu: modecom-pc-skrin-mini-cool-usb-30-usb-20-hd-audio-cerna-leskla-bez-zdroje není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.