vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ROZBALENO - Modecom reproduktory MC-MHF60U, 2.1, 60W RMS, USB, černo-hnědé

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1661 Kč s DPH

1373 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: G-Q-MHF60U-BRO-2
Výrobce: MODE COM
Váha: 8,14
Záruka: 24 měsíců
ROZBALENO - Modecom reproduktory MC-MHF60U, 2.1, 60W RMS,...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ROZBALENO! zboží 100% funkční

Modecom reproduktory MC-MHF60U, 2.1, 60W RMS, USB, černo-hnědé

MODECOM MC-MHF60U byly navrženy pro ty, kteří hledají vysoce kvalitní multimediální zážitek. Sada typu 2.1 se sestává ze dvou satelitních reproduktorů a je doplněna subwooferem. V takovém systému jsou satelitní reproduktory odpovědné za reprodukci středních a vysokých tónů, zatímco subwoofer produkuje hluboké tóny.

MC-MHF60U je skvělým řešením pro multimediální využití, jako jsou počítačové hry a přehrávání filmů. Samozřejmě je v první řadě určen pro přehrávání hudby s vysokou kvalitou.

Satelitní reproduktory jsou vybaveny 2 měniči, každý z nich je zodpovědný za samostatné pásmo zvukového signálu. Takové řešení zajišťuje vysokou kvalitu zvuku a vyváženost frekvencí. Reproduktor subwooferu je uzavřen uvnitř MDF bedny.

Všechny reproduktory jsou vyrobeny z MDF materiálu, který zajišťuje dokonalou akustiku. Pro zvýšení komfortu používání je sada dodávána s kabelovým ovladačem hlasitosti (vyrobeným z hliníku) a s indikátorem ON / OFF. Na ovladači hlasitosti můžete také najít další vstupní konektor, který lze použít k připojení alternativního zdroje zvuku (např. MP3 přehrávače), bez toho, abyste museli odpojit hlavní zdroj zvuku.

Na zadní straně aktivních reproduktorů můžete také najít ovladač basů a výšek pro nastavení zvuku podle vlastní chuti a potřeby. Jednou z nejzajímavějších funkcí nového modelu reproduktorů je USB port, který lze použít pro dva účely: buď pro napájení mobilních zařízení jako jsou mobilní telefony či MP3 přehrávače, nebo pro připojení USB Bluetooth modulu, (k dispozici v naší nabídce jako volitelné příslušenství). Díky Bluetooth technologii si budete moci vychutnat vysoce kvalitní zvuk bezdrátově z různých zdrojů, využívajících toto populární rozhraní.

SPECIFIKACE:
•Rozměry satelitního reproduktoru : 125x114x186 mm
•Rozměry nizkotónového reproduktoru : 310x184x270 mm
•Měniče satelity: 1.5” + 3”
•Měnič subwooferu : 5.25”
•Výkon sestavy RMS : 15W x 2 + 30W
•Frekvenční pásmo : 45Hz-20 kHz
•Vstupní obvod signálu audio : 2 x RCA
•Délka signálového kabelu : 120 cm
•Délka kabelu ovládače : 120 cm
•Délka spojovacího kabelu pro satelitní reproduktory : 200 cm
•USB port: 5V @ 1A
•Napájení : síťové 230V @ 50 Hz ~ 0.5A

Obsah balení:
1. Satelitní reproduktory : 1 ks
2. Nizkotónový reproduktor : + ks
3. Signálový kabel 2RCA-3.5mm jack: 1 ks.
4. Signálový kabel 2RCA-2RCA: 1 ks.
5. Audio kabel pro připojeni satelitních reproduktorů : 2 ks.
6. Příručka

Reproduktory jsou kompatibilní s audio modulem MC-BTM01 Bluetooth bezdrátový audio přenos k dispozici v nabídce MODECOM.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ROZBALENO - Modecom reproduktory MC-MHF60U, 2.1, 60W RMS, USB, černo-hnědé
Diskuze k produktu: modecom-reproduktory-mcmhf60u-21 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.