vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom Royal MC-C5VP-20 Adaptér do auta pro tablet, 5V-2A, DC 12V-24V, 2.5x0.7mm konektor

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
414 Kč s DPH

342 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sluchátka, hands-free sady nebo cena 0-50 nebo cena 50,1-100
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ZT-MC-C5VP-20
Výrobce: HEDY
Váha: 0,5
Záruka: 12 měsíců
Modecom Royal MC-C5VP-20 Adaptér do auta pro tablet, 5V-2...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
POPIS

MODECOM ROYAL MC-C5VP20 - nabíjejte svůj tablet v autě
Multimediální tablet je nepochybně jedním z nejpopulárnějších mobilních přístrojů dostupných na trhu v současné době. Produkt získal popularitu díky svým mobilním funkcím a vysoké úrovni funkčnosti. Malá konstrukce, která je navíc lehká na přenášení (iv případě 10-palcového zařízení), činí z tohoto zařízení atraktivní přístroj pro lidi, kteří často cestují. Tablety se používají velmi často uvnitř auta. Řidiči používají především funkci GPS navigace, zatímco cestující mohou na dlouhé cestě autem surfovat na internetu, sledovat filmy nebo hrát oblíbené hry. Zvláště pro tyto lidi společnost MODECOM rozšiřuje své produktové portfolio o vysoce kvalitní adaptér pro tablet do auta - Royal MC-C5VP-20. Je vyroben z nejkvalitnějších komponentů a materiálů, můžete jím bezpečně nabíjet všechny multimediální tablety vybavené vstupem pro konektor velikosti 2,5 x 0,7 mm. Adaptér je určen pro použití v osobních automobilech s 12V zapalovačem, i vnákladných vozidlech, které používají 24V napětí

SPECIFIKACE

Rozměry:
Šírka 44,50mm
Výška 93 mm
Délka kabelu: 1500mm
Vstup: DC 12V - 24V
Výstup: 5VDC - 2A / 2,5x0,7mm konektor


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom Royal MC-C5VP-20 Adaptér do auta pro tablet, 5V-2A, DC 12V-24V, 2.5x0.7mm konektor
Diskuze k produktu: modecom-royal-mcc5vp20-adapter-do-auta-pro-tablet-5v2a-dc-12v24v-25x07mm-konektor není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.