vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom MC-400 CIRCUIT sluchátka s mikrofonem, žlutá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
265 Kč s DPH

219 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-MC-400-CIRCUIT-YEL
Výrobce: MODE COM
Váha: 0,397
Záruka: 24 měsíců
Modecom MC-400 CIRCUIT sluchátka s mikrofonem, žlutá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modecom MC-400 CIRCUIT sluchátka s mikrofonem, žlutá

Společnost MODECOM představuje svou nejnovější řadu městských sluchátek MODECOM CIRCUIT. Tato řada sluchátek se skládá ze tří pokročilých modelů, které vám umožní projevit svůj oblíbený styl. Sluchátka jsou k dispozici v následujících barvách: modrá, červená a žlutá.

Vysoká kvalita, čistý zvuk
Kromě atraktivního a moderního designu vám sluchátka MODECOM MC-400 CIRCUIT nabízejí kvalitní, čistý a neuvěřitelný zvuk. Vysoký rozsah podporovaný mobilní frekvencí, zaručuje dokonalý zvuk při poslechu nízkých i vysokých tónů. Sluchátka MODECOM CIRCUIT byly také vybaveny vestavěným mikrofonem, který umožňuje telefonovat prostřednictvím smartphonu nebo mobilního telefonu.

Uživatelsky přístupný produkt
Žijete rychle a neustále čekáte na další hovor a nemáte čas poslouchat hudbu? Díky nejnovějším sluchátkům MODECOM MC-400 CIRCUIT můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu a telefonovat. Díky citlivému mikrofonu, umístěnému na napájecím kabelu, můžete úspěšně používat sluchátka s vaším mobilním telefonem. Navíc, tlačítko pro příjem/ukončení hovoru vám umožňuje používat mobilní telefon komfortně, bez nutnosti jeho vyjímání z kapsy. Vzhledem k tomu, že sluchátka MODECOM CIRCUIT jsou určena zejména pro použití s mobilními zařízeními, vyznačují se nízkou hmotností. S cílem zajistit maximální komfort při používání, jsou sluchátka MODECOM CIRCUIT vybavena měkkými chrániči uší.

Vlastnosti:
Pohodlný design pro pohodlné používaní
Tlačítko pro příjem/ukončení hovoru
Tlačítko Pauza / Stop
Elegantní balení
Pohodlné chrániče uší
Lehké a snadno ovládatelné

Technická specifikace:
Frekvenční rozsah: 20-20000 HZ;
Impedance: 32 Ohms @ 1KHz;
Maximální vstupní výkon: 100mW;
Citlivost mikrofonu: 105dB (+/-) 3dB;
3,5 mm mini jack;
Délkaa kabelu cca. 1,2m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom MC-400 CIRCUIT sluchátka s mikrofonem, žlutá
Diskuze k produktu: modecom-sluchatka-mc400-circuit-yello-mikrofon-a-ovladani-hlasitosti-na-kabelu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.