vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Modecom VOLCANO Blaze VR Experience 3D Set pro smartphone (brýle, sluchátka, gamepad)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1382 Kč s DPH

1142 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: VR-MC-BLAZE-SET-VOLCANO
Výrobce: MODE COM
Váha: 0,25
Záruka: 24 měsíců
Modecom VOLCANO Blaze VR Experience 3D Set pro smartphone...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Modecom VOLCANO Blaze VR Experience 3D Set pro smartphone (brýle, sluchátka, gamepad)

Díky setu MODECOM VOLCANO BLAZE objevíte další úroveň zážitků. Sada bude generovat sekvence obrázků, které budou kontrolovány pohyby vaší hlavy - úplný zážitek v rozsahu 360 stupňů, stejně jako ve skutečnosti.

VR / 3D-materiál se zobrazí na obrazovce samostatně pro levé a pravé oko diváka (stereoskopie). Díky tomuto triku "přelstíte" mozek. To je důvod, proč si můžete užívat VR-aplikace a 3D-filmy bez použití drahých 3D obrazovek.

MODECOM VOLCANO BLAZE zahrnuje i hmat. Díky dálkovému Bluetooth ovladači budete moci kontrolovat každý pohyb vaší postavy. Sada MODECOM VOLCANO BLAZE se skládá z ochranných brýlí, dálkového herního ovladače, který zaručuje interakci s virtuálním světem, a sluchátek do uší.

Bluetooth dálkový ovladač má dva režimy: gamepad- režim na hraní her, které jsou kompatibilní s Bluetooth dálkovými ovladači a režim ovladače. Druhý režim se používá k ovládání různých funkcí bezdrátového Android zařízení (např. Zvýšení / snížení hlasitosti, aktivace uzávěrky nebo používání kurzoru).

Použití sady MODECOM VOLCANO BLAZE je jednoduché a pohodlné. Instalace smartphonu je uživatelsky přívětivá, intuitivní a trvá jen několik sekund.

Set MODECOM VOLCANO BLAZE vám ukáže nový rozměr zábavy. Díky brýlím můžete zažít nové, nezapomenutelné pocity ve virtuální realitě. Potřebujete k tomu jen správnou aplikaci, abyste mohli sledovat svůj oblíbený horor, sci-fi film nebo komedii na smartphonu v technologii 3D / VR.

Sada MODECOM VOLCANO BLAZE je produkt, který může být užitečný v oblasti vzdělávání. Díky technologii VR, můžete snadno objevovat těžko přístupná místa po celém světě. Prozkoumejte kvetoucí rostliny a živočichy v hlubokých mořích, jako byste tam byli. Vydejte se na osmitisícovku bez opuštění domova.

Díky setu MODECOM VOLCANO BLAZE můžete přenést své podnikání do nové dimenze. Váš zákaznický servis můžete udělat atraktivnější, sdílet moderní a zajímavé 360-stupňové prezentace.

SPECIFIKACE
Brýle
Barva: černá
Kompatibilita: smartphony s velikostí obrazovky mezi 4,5 '' - 5,7 ''
Maximální velikost: 820 mm x 154 mm
Požadavky: smartphone s gyroskopem
Materiál: ABS

Gamepad
Barva: černá
Kompatibilita: smartphony s operačním systémem Android 4.4+
Materiál: pogumované ABS
Bluetooth: 3.0
Pracovní doba: ~ 15h
Akumulátor: 3.7V 140 mAh
Rozsah: ~ 5-6 m

BOX: 23 x 13,5 x 19 cm
Brýle: 18 x 12 x 13,2 cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Modecom VOLCANO Blaze VR Experience 3D Set pro smartphone (brýle, sluchátka, gamepad)
Diskuze k produktu: modecom-volcano-blaze-sada-3d-vr-pro-smartphony-bryle-pad-sluchatka není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.