vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Monitor aktivity MISFIT Shine topaz

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1603 Kč s DPH

1325 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Monitor aktivity MISFIT Shine topaz
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Misfit Shine je osobní monitor fyzické aktivity, který se prostřednictvím bezplatné aplikace Shine synchronizuje s iPhonem, iPadem nebo iPodem (zařízeními s iOS 6.1.3 a výše). Umožní vám sledovat vaše výkony během nejrůznějších sportovních aktivit. Ideální je pro používání při běhu, chůzi, cyklistice a plavání. Můžete ho nosit kdekoli na těle, například na zápěstí, botě, opasku či na krku. Je voděodolný do 100 metrů a pro správný chod vyžaduje baterii CR2032, kterou najdete v balení.

Kromě praktických funkcí vyniká Misfit Shine jedinečným designem. Vypadá jako šperk a má tvar malého disku s poutavým světelným kruhem, který se rozsvěcuje podle úrovně aktivity. Díky tomu je báječným doplňkem k jakémukoli stylu oblékání. Je vyroben z hliníku s kvalitou odpovídající materiálům používaným v letectví. To zajišťuje jeho bezproblémové a spolehlivé fungování. Monitor je dodáván se sportovním náramkem v univerzální velikosti.

Parametry a specifikace:

Materiál:
Hliník

Kompatibilita:
Zařízení s iOS 6.1.3 a výše
Zařízení s OS Android 4.3 (Jelly Bean) a výše s podporou BLE (Bluetooth Low Energy) - Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy Note III, Google Nexus 4/5, HTC One s OS Android

Vlastnosti:
Sledování fyzické aktivity při různých sportech
Voděodolnost do 100 metrů – lze využívat při plavání
Jednoduchá aplikace
Lze nosit kdekoli na těle či oblečení
Životnost baterie až 4 měsíce
Převod dat pouhým položením monitoru Shine na obrazovku zařízení iOS
Na základě počítání kroků odhaduje spálené kalorie a ušlou vzdálenost
Jedinečný design

Napájení:
1x baterie CR2032 (součástí balení)

Obsah balení:
Monitor osobní fyzické aktivity Misfit Shine
Spona
Sportovní náramek v univerzální velikosti
Baterie CR2032
Nástroj na výměnu baterie


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Monitor aktivity MISFIT Shine topaz
Diskuze k produktu: monitor-aktivity-misfit-shine-topaz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.