vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Motorola TLKR T92 H20 vysílačka (2 ks, dosah až 10 km)

Kalkulačka splátek CETELEM
3321 Kč s DPH

2745 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: Motorola
Záruka: 24 měsíců
Motorola TLKR T92 H20 vysílačka (2 ks, dosah až 10 km)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Motorola TLKR T92 H2O Vysílačky určené pro vodní sporty a dobrodružné výpravy. Vysoce odolná a vodotěsná konstrukce s certifikací IP 67. Provedení plovoucí ve vodě snižuje riziko ztráty. Dosah vysílaček je až 10 km ve volném prostoru. Integrovaná svítilna má světlé bílý a červený režim světla a automaticky se aktivuje při styku s vodou. Stiskem tlačítka nouzového varování aktivujete hands-free volání a hlasitý výstražný tón ostatním ve vaší skupině, které budete potřebovat aby vám pomohli. Technické parametry: PMR446 radios – bezplatné pásmo Dosah až 10 km ve volném prostoru. V zástavbě se může výrazně lišit. Bezplatné volání 8 radiových kanálů + 121 kódů 20 vyzváněcích tónů SOS tlačítko LCD displej s podsvícením LED svítilna Odolnost IP67 Doba provozu při použití NiMH baterií až 16 hodin Obsah balení: 2x vysílačka 1x transportní taška (kufřík balení jako Hunter) 1x nabíječka do auta 2x nabíjecí USB kabel 2x klip s píšťalkou pro přivolání pomoci 2x baterie český návod


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Motorola TLKR T92 H20 vysílačka (2 ks, dosah až 10 km)
Diskuze k produktu: motorola-tlkr-t92-h20-vysilacka-2-ks-dosah-az-10-km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.