vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Mrazák vest. Philco PTF 8211 BU

Kalkulačka splátek CETELEM
7565 Kč s DPH

6252 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: PHILCO
Váha: 37
Mrazák vest. Philco PTF 8211 BU
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Mraznička PHILCO PTF 8211 BU v energetické třídě A+ s nižší spotřebou elektrické energie. Celkovým čistý objem mrazničky je 95 litrů se 3 šuplíky. Samozřejmě máte možnost otočení otevírání dveří dle vlastních potřeb se systémem pevných dveří Door on Door. Mraznička PHILCO PTF 8211 BU disponuje akustickým varovným signálem při otevřených dveřích. Provedení je v bílé barvě s ukazateli a mechanickým ukazatelem nastavení .Energetická třída: A+
Čistý objem mrazáku: 95 l
Spotřeba energie: 0,5 kWh/24 h
Transparentní plast
Možnost otočení dveří
Systém pevných dveří: Door on Door
Mrazící výkon: 9 kg/24h
Hlučnost: 44 dB
Klimatická třída: SN
Varovný signál: světelná kontrolka
Rozměry (v x š x h): 820 x 590 x 540 mm
Hmotnost: 36 kg


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Mrazák vest. Philco PTF 8211 BU
Diskuze k produktu: mrazak-vest-philco-ptf-8211-bu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.