vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

OEM GGK Win Home Prem 7 SP1 32-bit/x64 CZ (legalizace) DVD

Kalkulačka splátek CETELEM
3545 Kč s DPH

2930 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4VC-00004
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 6 měsíců
OEM GGK Win Home Prem 7 SP1 32-bit/x64 CZ (legalizace) DVD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Legalizační kit Win Home Premium 7. Možno dodávat koncovým uživatelům bez hardware. Licence je po instalaci nepřenosná na další počítač.
Windows legalizační sada obsahuje instalační DVD, smlouvu EULA a Certifikát pravosti (COA štítek). Uživatel musí nalepit štítek Certifikát pravosti na počítač (u stolního počítače na boční stranu skříně počítače, u notebooku na spodní stranu). Legalizační sada je nepřenosná a vázána na HW, s kterým byla poprvé aktivována a na kterém je nalepen Certifikát pravosti. Na tento produkt je poskytována podpora ze strany Microsoftu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k OEM GGK Win Home Prem 7 SP1 32-bit/x64 CZ (legalizace) DVD
Diskuze k produktu: ms-win-prem-7-sp1-32bit-x64-cs-ggk-legaliz-verze není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.