vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G

Kalkulačka splátek CETELEM
16295 Kč s DPH

13467 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GTX 1080 GAMING X 8G
Výrobce: MSI
Váha: 1,1
Záruka: 36 měsíců
MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ULTIMÁTNÍ HERNÍ PLATFORMA BUĎ PŘIRAVEN S GeForce GTX. GeForce GTX dodává nejvyšší výkon s nejpokročilejšími herními technologiemi (NVIDIA GameWorks™) a nejlepší herním ekosystémem (GeForce Experience™). Nvidia
Nvidia ULTIMÁTNÍ GRAFICKÁ KARTA PRO VIRTUÁLNÍ REALITU Unikátní soubor funkcí NVIDIA zajistí, že získáte maximální výkon, parádní kvalitu obrazu a nízkou odezvu pro co nejlepší zážitek z VR
Nvidia LEPŠÍ HERNÍ ZÁŽITEK Nejjednodušší způsob jak aktualizovat ovladače, optimalizovat hry, a podělit se o vítězství
Nvidia HRANÍ BEZ TRHÁNÍ Synchronizuje obnovovací frekvenci displeje s grafickou kartou GeForce GTX pro rychlé, hladké a přesné hraní her trox TORX 2.0 VENTILÁTOR SPOLUPRÁCE PRO VĚTŠÍ SÍLU Stejně jako v hrách, exkluzivní technologie ventilátorů MSI TORX 2.0 umožňuje chladiči TWIN FROZR VI dosáhnout nových možností v chlazení.
Ventilátory TORX 2.0 generují o 22 % větší tlak vzduchu pro dokonale tichý výkon.
Rozptylová čepel má strmější křivku, která urychluje proudění vzduchu, což zvyšuje jeho účinnost.
Tradiční čepel maximalizuje tok a rozptyl vzduchu na pasiv pod ventilátory.

DVĚ KULIČKOVÁ LOŽISKA Dvě kuličková ložiska dávají unikátním ventilátorům MSI TORX 2.0 silný a trvalý základ pro roky plynulého hraní. Navíc jsou téměř neslyšné i při maximální zátěži.
trox ZERO FROZR-TICHÝ ZABIJÁK Technologie Zero Frozr byla poprvé představena již v roce 2008 a nyní patří mezi standardy všech grafických karet. Funkce spočívá ve vypnutí ventilátorů při nízkém zatížení, což znamená nulovou hlučnost i při hraní her.
Ventilátory se točí Při náročném hraní či benchmarcích
Ventilátory stojí Zcela tiché během nečinnosti či při multimedální zábavě a nenáročném hraní
ZERO FROZE “Jestli se ventilátory přestaly točit, hraješ pod limity své sestavy!”


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k MSI GeForce GTX 1080 GAMING X 8G
Diskuze k produktu: msi-geforce-gtx-1080-8gb-gddr5x-256-bit-hdmi-dvi-3xdp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.