vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Multi-service mini IP DSLAM chassis - DC power input

Kalkulačka splátek CETELEM
4356 Kč s DPH

3600 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Routery, switche
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: IES-1000M DC
Výrobce: ZyXEL
Záruka: 23 měsíců
Multi-service mini IP DSLAM chassis - DC power input
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Multi-service mini IP DSLAM chassis - DC power input

Ucelená řada DSLAM produktů pokrývá různé možnosti aplikací
IP Express společnosti ZyXEL nabízí široký výběr možností pro každou aplikační situaci. K dispozici jsou modely v rozsahu od 8-portového snadno dostupného mini DSLAMu, přes univerzální DSLAM střední velikosti, až po360 portový modulový DSLAM, který je dostatečně dimenzován i pro projekty velkého rozsahu. Série produktů IP Express umožňuje střídavé i stejnosměrné napájení.

Flexibilní konektivita
Všechny modulární IP DSLAMy používají pro uplink a subtending kartu MSC1000A. MSC1000A nabízí čtyři Gigabit Ethernet rozhraní pro snadnou integraci do stávající stromové či kruhové topologie. ZyXEL nabízí široký výběr trancieverů pro různá uplinková média.

Široký výběr DSL rychlostí
Všechny IP Express modely nabízí G.SHDSL a ADSL/ADSL2+ technologie pro aplikace "poslední míle". Dává k dispozici rychlosti od 128 Kb/s až do 24 Mb/s na vzdálenost až 6 km. Širokopásmové služby tak mohou být poskytovány prostřednictvím existující infrastruktury měděných kabelů, což umožňuje vytvářet nové zisky s minimálními instalačními náklady.

VLAN nabízí bezpečnost a segmentované služby
IP Express používá VLAN (Virtuální LAN), aby bylo možné segmentovat poskytované služby. Každý stálý virtuální obvod (PVC) může být konfigurován a mapován s různými prioritami paketů. Poskytovatelé služeb tak mohou rozlišovat pravidla služeb pro Internet, VoIP či multimédia. Díky VLAN IP Express mohou poskytovatelé služeb nabízet vysoce bezpečné B2B intranetové služby.

Multicasting optimalizuje využití šířky pásma
Funkce IGMP integrovaná v produktech IP Express posílá data pouze těm uživatelům, kteří si je vyžádali. Díky tomu je možné snížit požadavky na šíři pásma a optimalizovat provoz aplikací s vysokými nároky, jako jsou třeba multimédia.

Vzdálená správa minimalizuje náklady na provoz.
NetAtlas EMS umožňuje spravovat vedle základní konfigurace, managementu chyb, zabezpečení a výkonu i řadu dalších funkcí, které poskytovatelům služeb pomáhají snižovat snižovat provozní náklady.

Samostatný mini IP DSLAM - IES-1000 podporuje standardní SHDSL technologii, ADSL a ADSL2+ přes POTS/ISDN spolu s vestavěným CO splitterem. IES-1000 disponuje dvěma sloty pro 8-portové SHDSL karty, 8-portové ADSL karty, nebo 12-portové ADSL2+ karty s CO splittery. Kombinace karet může být určena administrátorem. Každý ADSL nebo SHDSL modul podporuje 10/100BaseT Fast Ethernet rozhraní jako uplink port. Každý ADSL2+ modul může podporovat dvě 10/100BaseT Fast Ethernet rozhraní jako uplink port.

Technické parametry:
EMC/ESD

* FCC Part 15 Class A
* EN55022 Class A
* EN55024 Class A
* ETS300 386

Bezpečnost

* ITU-T K.20, Appendix C
* CSA 60950
* EN60950
* IEC60950
* UL60950

Reliabilita

* ETS300 019Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Multi-service mini IP DSLAM chassis - DC power input
Diskuze k produktu: multiservice-mini-ip-dslam-chassis-dc-power-input není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.