vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST USB nabíječka International travel charger with 2 USB ports

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
294 Kč s DPH

243 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 19935
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
TRUST USB nabíječka International travel charger with 2 U...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Cestovní nabíječka se dvěma porty USB Při cestování po celém světě buďte připraveni na jakoukoliv situaci. Cestovní nabíječku Trust lze zapojit do jakékoliv elektrické zásuvky a nabíjet chytrý telefon či iPad. Globální nabíjení Nabíjejte mobilní zařízení v místě vaší destinace. Cestovní nabíječka Trust překonává mezinárodní hranice díky výměnným zástrčkám. Připojte se k jakékoliv elektrické síti v EU, Velké Británii či USA. 2 porty pro 2 zařízení Není nutné cestovat s několika nabíječkami. Nabíjejte zároveň dva chytré telefony či iPad. Nebo šetřete čas při současném nabíjení telefonu a čtečky elektronických knih. Udržitelnost a bezpečí Cestovní nabíječka Trust je chráněna proti přepětí, zkratu či přehřátí, její maximální výstup činí 12W. Navíc je energeticky úsporná. Můžete ji ponechat ve zdířce napájení ve zdi, i když zrovna nic nenabíjíte. Inteligentní cestování 3 různé zástrčky pro EU, Velkou Británii a USA Souběžné nabíjení 2 chytrých telefonů či 1 iPadu Vhodná k dobíjení i dalších zařízení včetně fotoaparátů, čteček e-knih a MP3 přehrávačů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST USB nabíječka International travel charger with 2 USB ports
Diskuze k produktu: nabijecka-trust-international-travel-charger-with-2-usb-ports není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.