vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Ultrathin 100W Notebook & iPad Adapter with USB port

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1350 Kč s DPH

1116 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 18463
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
Ultrathin 100W Notebook & iPad Adapter with USB port
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Trust; Třída produktu: Napájení notebooku (napájecí adaptéry, kabely); Druh produktu: Adaptér; Doplňující informace: Pracuje s prakticky každým notebookem od 65 do 90 W , Pro použití k Acer, Asus, Compaq, Dell, Fujitsu, HP, IBM, Lenovo, Packard Bell, Samsung a Sony; koncovky obsahem balení, Ultra tenký design (1,8 cm), Automatické nastavení Plug&Go: snadné a bezpečné , Odolné a spolehlivé provedení; Barva: černá; Čistá hmotnost: 0.33 kg; Hrubá hmotnost: 0.486 kg; Další informace: http://www.trust.com/18463


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Ultrathin 100W Notebook & iPad Adapter with USB port
Diskuze k produktu: nabijecka-trust-ultrathin-100w-nbipad-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.