vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Náhl. sada Logitech Wireless Headset H600

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2059 Kč s DPH

1702 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 981-000342
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,105
Záruka: 24 měsíců
Náhl. sada Logitech Wireless Headset H600
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Logitech Wireless Headset H600 - odpoutejte se od počítače s bezdrátovou náhlavní sadou Logitech H600 a užijte si hudbu i hovory naplno.

Logitech® Wireless Headset H600 poskytuje bezdrátový zvuk pro hovory a poslech hudby na PC. Stačí připojit miniaturní „nano“ přijímač do USB portu a můžete na něj zapomenout – je totiž tak malý, že jej můžete ponechat zapojený. Reproduktory sluchátek (drivery) jsou laděné pomocí laseru pro co nejmenší zkreslení, abyste si mohli vychutnat čisté hovory i stereo zvuk, přičemž váš hlas snímá mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku. A nic vás nepoutá k pracovnímu stolu: od svého počítače můžete být až 10 metrů vzdáleni – záleží na nastavení a podmínkách daného prostředí. Dobíjecí baterie vám umožní chatovat nebo poslouchat až šest hodin, během nichž oceníte, jak pohodlné jsou náušníky této náhlavní sady. Navíc je možné headset pro snadné přenášení a uložení složit podobně jako sluneční brýle.


Hlavní vlastnosti:

* nano receiver "plug and forget"
* hlasitý a jasný zvuk
* reproduktory optimalizované laserem
* snadná instalace i používání
* pohodlné provedení
* dosah až 10 metrů


Systémové požadavky:

* Windows® nebo Mac OS®
* USB port


Obsah balení:

* bezdrátová náhlavní sada Logitech Wireless Headset H600
* nano receiver
* nabíjecí USB kabel
* uživatelská dokumentace
* 2 letá záruka výrobce a plná podpora produktu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Náhl. sada Logitech Wireless Headset H600
Diskuze k produktu: nahl-sada-logitech-wireless-headset-h600 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.