vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

náhlavní sada TRUST GXT 340 7.1 Surround GamingUSB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1023 Kč s DPH

845 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 19116
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
náhlavní sada TRUST GXT 340 7.1 Surround GamingUSB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Náhlavní souprava Trust GXT 340 se zvukem 7.1 Surround Zvuk formátu 7.1 Surround, maximální pohodlí a dokonalé podání výšek i basů. Dopřejte si hodiny pohodlného hraní s náhlavní soupravou Trust GXT 340! Kvalitní zvuk ve formátu 7.1 Trust GXT 340 nabízí ohromující surroundový zvuk, který vytváří dojem, že je hráč přímo uprostřed každé probíhající akce! Surroundový zvuk vám také poskytne značnou výhodu před protihráči, protože budete schopni podle sluchu rozpoznat, kde se právě nacházejí a kde probíhá akce. Integrované reproduktory produkují hutné basy zajišťující realistický zvuk všech explozí i křišťálově čistý zvuk, abyste slyšeli každý detail. Pohodlí Náhlavní souprava GXT 340 nabízí dokonalé pohodlí i při několikahodinovém hraní. Náušníky s měkkým polstrováním nabízejí v kombinaci s nastavitelným a rovněž polstrovaným náhlavním mostem nečekané pohodlí. Zcela uzavřená konstrukce náušníku dokonale izoluje, takže vaše okolí nebude rušeno. A vy nebudete při hře rušeni žádnými zvuky z okolí. USB a kabel 3 m dlouhý kabel s nylonovým pláštěm umožňuje dostatečnou volnost pohybu při hře. Díky nylonovému plášti je kabel navíc pevný a odolný. Náhlavní souprava GXT 340 se připojuje přes rozhraní USB, což zajišťuje čistou a nerušenou komunikaci i kvalitní reprodukci pro hraní her, poslech hudby i sledování videa. Další výhodou připojení přes USB port je to, že nemusíte odpojovat reproduktory. Mikrofon a dálkové ovládání na kabelu Náhlavní souprava GXT 340 obsahuje i skládací mikrofon s antišumovým filtrem pro čistou a nerušenou konverzaci např. prostřednictvím aplikací TeamSpeak, Ventrilo nebo chatu ve hře. Mikrofon můžete zatáhnout do těla soupravy. Díky tomu nepřekáží, když ho právě není zapotřebí. Na kabelu s nylonovým pláštěm je dálkové ovládání s různými funkcemi, které najdou uplatnění při hraní her. Digitálně můžete nastavovat hlasitost a navíc jsou zde dvě důležité funkce: úplné ztlumení zvuku a vypnutí mikrofonu. To se hodí např. tehdy, když chcete při hraní chránit své soukromí, nebo když odcházíte od počítače. Speciální herní software Náhlavní USB souprava Trust GXT340 7.1 Surround je dodávána včetně softwaru, který u umožňuje její nastavení podle vašich specifických potřeb. Snadno nastavíte basy i výšky, změníte nastavení mikrofonu, což změní zabarvení vašeho hlasu, nebo můžete soupravu používat jako diktafon. Zvuk 7.1 Ohromující kvalita zvuku Křišťálově čistý zvuk Prostorový zvuk 7.1 surround Pohodlí Extra měkké polstrování pro hodiny pohodlného hraní Uzavřená konstrukce pro dokonalou zvukovou izolaci Nastavitelný, měkce polstrovaný náhlavní most Integrované dálkové ovládání Vypnutí mikrofonu a úplné ztlumení zvuku Ovládání hlasitosti Doplňkový software Software s funkcí ekvalizéru Různé zvukové efekty jako nastavení výšek, basu a ozvěny Hlasové efekty mikrofonu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k náhlavní sada TRUST GXT 340 7.1 Surround GamingUSB
Diskuze k produktu: nahlavni-sada-trust-gxt-340-71-surround-gamingusb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.