vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Náhradní baterie AVACOMAcer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 11,1V 5000mAh black

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1630 Kč s DPH

1347 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: NOAC-O52BN-P50
Výrobce: Avacom
Váha: 0,316
Záruka: 24 měsíců
Náhradní baterie AVACOMAcer Aspire One 522/D255/D260/D270...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Náhradní baterie AVACOM
Acer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 11,1V 5000mAh black

šestičlánková baterie, 203.60 x 51.80 x 26.40 mm, 316g, články Panasonic

AL10B31, AL10BW, AL10G31, BT.00603.114, AK.003BT.071, AK.006BT.074, AL10A31, AL10B31, AL10G31, BT.00303.022, BT.00603.114, LC.BTP00.129, LC.BTP0A.007, LC.BTP0A.019

Modely

Notebooky
ACER
Aspire one AOD255
Aspire one AOD255- A01B/B
Aspire one AOD255- A01B/K
Aspire one AOD255- A01B/W
Aspire One AOD255-N55DQcc
Aspire One AOD255-N55DQkk
Aspire One AOD255-N55DQrr
Aspire One AOD255-N55DQws
Aspire One AOD255-2DQcc
Aspire One AOD255-2DQkk
Aspire One AOD255-2DQrr
Aspire One AOD255-2DQws
Aspire One AOD257-N57DQbb
Aspire One AOD257-N57DQkk
Aspire One AOD257-N57DQrr
Aspire One AOD257-N57DQws
Aspire One AOD257-13DQbb
Aspire One AOD257-13DQkk
Aspire One AOD257-13DQrr
Aspire One AOD257-13DQws
Aspire One AOD260-2DGss
Aspire One AOD260-2Dpu
Aspire One AO522-C5Dkk
Aspire One D255
Aspire One D255 series
Aspire One D255E
Aspire one D255-N55DQ
Aspire One D255-N55DQkk
Aspire one D255-1134
Aspire one D255-1203
Aspire one D255-1268
Aspire one D255-1549
Aspire one D255-1625
Aspire one D255-2BQ
Aspire One D255-2BQkk
Aspire One D255-2DQGkk
Aspire One D255-2DQkk
Aspire One D255-2DQws
Aspire one D255-2107
Aspire one D255-2136
Aspire one D255-2184
Aspire one D255-2256
Aspire one D255-2301
Aspire one D255-2331
Aspire one D255-2333
Aspire one D255-2509
Aspire one D255-2520
Aspire one D255-2532
Aspire one D255-2583
Aspire one D255-2640
Aspire one D255-2670
Aspire one D255-2691
Aspire one D255-2795
Aspire one D255-2929
Aspire one D255-2934
Aspire one D255-2981
Aspire One D257
Aspire One D257E
Aspire One D260
Aspire One D260 series
Aspire One D260-Cg
Aspire One D260-DB
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
Aspire One D260-Pu
Aspire One D260-13Dpu
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-2BQGkk_XP616 3G
Aspire One D260-2BQGss_XP616 3G
Aspire One D260-2BQkk_XP316
Aspire One D260-2BQpu_XP316
Aspire One D260-2BQss_XP316
Aspire One D260-2DQkk_W7625
Aspire One D260-2DQpu_W7625
Aspire One D260-2DQss_W7625
Aspire One D260-2DQuu_W7625
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2097
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D270
Aspire One E100
Aspire One Happy
Aspire One Happy Blue-2DQb3b
Aspire One Happy Lime-2DQgrgr
Aspire One Happy Pink-2DQpp
Aspire One Happy Purple-2DQuu
Aspire One Happy Series
Aspire One HAPPY2
Aspire One 522
Aspire One 722
Cromia AC761 Chromebook
Chrome AC700 Chromebook
ZGB
PACKARD BELL
Dot SE/P-615NL
Dot SE/P-725NL
Dot SE/P-726NL
Dot SE/P-775NL
Dot SE/R-615NL
Dot SE/R-618NL
Dot SE/R-725NL
Dot SE/R-726NL
Dot SE/V-775NL
Dot SE/W-615NL
Dot SE/W-725NL
Dot SE/W-726NL
Dot SE/W-775NL
Dot SE-024GE
Dot SE-615NL
Dot SE-618NL
Dot SE-725NL
Dot SE-726NL
Dot SE-775NL
ZE6
Part Numbers

AK.003BT.071
AK.006BT.074
AL10A31
AL10BW
AL10B31
AL10G31
BT.00303.022
BT.00603.114
LC.BTP0A.007
LC.BTP0A.019
LC.BTP00.129


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Náhradní baterie AVACOMAcer Aspire One 522/D255/D260/D270 series Li-Ion 11,1V 5000mAh black
Diskuze k produktu: nahradni-baterie-avacomacer-aspire-one-522-d255-d260-d270-series-liion-111v-5000mah-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.