vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Náhradní hroty pro Bamboo Stylus 2 (3ks) CS-140/CS-150

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
158 Kč s DPH

131 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ACK-20609
Výrobce: Wacom
Váha: 0,006
Záruka: 24 měsíců
Wacom Náhradní hroty pro Bamboo Stylus 2 (3ks) CS-140/CS-150
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Náhradní hroty pro Bamboo Stylus 2. generace, konkrétne modely CS-140 a CS-150 (obsah: 3 hroty). Oproti první rade mají tyto hroty prumer pouze 5 mm.

Gumové hroty Bamboo Stylus jsou vyrobeny z nejkvalitnejších materiálu a je tak zarucen nejlepší zážitek z kreslením na obrazovce tabletu.

Nicméne, stejne jako u vetšiny jiných vecí, po neprimereném a nadmerném používání budou horty jevit známky opotrebení.

Peclive testujeme všechny Bamboo Stylus, abychom se ujistili, že si je užijete v maximální možné míre. Nicméne v závislosti na míre užívání je po case nutné hroty vymenit.

Gumový design hrotu eliminuje potrebu uživatelu používat prílišný tlak pri používání na obrazovce, což vede k prodloužení životnosti hrotu. Doporucujeme predcházet upuštení nebo upadnutí stylusu, což muže mimo jiné vést k poškození hrotu.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Náhradní hroty pro Bamboo Stylus 2 (3ks) CS-140/CS-150
Diskuze k produktu: nahradni-hroty-pro-bamboo-stylus-2-3ks není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.