vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Kensington napájecí adaptér pro notebook, 100W, 2 USB porty - nabíjí 3 zařízení

Kalkulačka splátek CETELEM
3504 Kč s DPH

2896 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K38080EU
Výrobce: KENSINGTON
Záruka: 12 měsíců
Kensington napájecí adaptér pro notebook, 100W, 2 USB por...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Kensington; Třída produktu: Napájení notebooku (napájecí adaptéry, kabely); Druh produktu: Napájecí adaptér; Doplňující informace: Možné odpojit kabel - šetří místo, adaptér vhodný k cestování, Vstupní napětí: 100 VAC-240 VAC (50 Hz-60 Hz), 1.5 A Max , Odolný proti poškrábání, Výstupní výkon: 100W (nepřetržitý), 90W (hlavní výstup), 2.1 A výstup USB x 2, Technologie Smart power, Součástí konektory pro notebooky HP, Compaq, Dell, Acer, Toshiba, Asus, Součástí konektory pro notebooky Lenovo, Samsung, Sony, Gateway, Kompatibilní s Evropskými i Americkými zásuvkami; Barva: černá; Další informace: www.kensington.com [LINK]


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Kensington napájecí adaptér pro notebook, 100W, 2 USB porty - nabíjí 3 zařízení
Diskuze k produktu: napajec-pro-nootebok-absolutepower-laptop-phone-tablet-charger není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.