vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Napájecí lišta s funkcí vzdáleného monitoringu a ovládání přes IP KATlink 19''

Kalkulačka splátek CETELEM
12387 Kč s DPH

10237 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství - Přepěťové ochrany
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: A-SWH-1623K-08N1
Výrobce: Assmann
Napájecí lišta s funkcí vzdáleného monitoringu a ovládání...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Assmann; Třída produktu: Napájecí Rack (PDU) 19"; Počet vystupů: 8 ks; Počet zásuvek 10A IEC C13: 8 ks; Jmenovité napětí: 230 V stř. (AC); Jmenovitý proud: 16 A; Frekvence: 50 Hz; Filtr pro telefonní linku RJ-11: no data; Odrušovací filtr (EMI/RFI): Ano; Možnost montáže na stěnu: Ne; Možnost montáže do 19" racku: Ano; Doplňující informace: Měření proudu: skutečná hodnota (True RMS), Monitoring: na liště, webový prohlížeč, SNMP a přiložený software, Podporované protokoly: Http, Https, SNMP, DHCP, UDP, Individuální a skupinové ovládání zásuvek, Zpozdění napájení: lze definovat sekvence zapnutí /vypnutí napájení, Výstražné prahové hodnoty: lze určit pro výstrahy a přetížení, Varovné hlášení: E-mail, SNMP, zvukové varování; Další informace: katalog.assmann.pl


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Napájecí lišta s funkcí vzdáleného monitoringu a ovládání přes IP KATlink 19''
Diskuze k produktu: napajeci-lista-s-funkci-vzdaleneho-monitoringu-a-ovladani-pres-ip-katlink-19 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.