vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NAS Synology DS1515+, expresní servis NBD, 1rok

Kalkulačka splátek CETELEM
3325 Kč s DPH

2748 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: HD4SD1515P1
Výrobce: SYNOLOGY
Váha: 0,66
Záruka: 36 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Expresní servis na vybrané modely je dostupný za příplatek a lze dokoupit maximálně po dobu záruky poskytované výrobcem. Prodej pouze okamžitě s produktem.

Zahrnuje NBD servisní cyklus, prioritní technickou podporu (tel. + mail), pomoc při migraci dat a v případě potřeby i zaslání dílu předem. Servisní středisko Praha - výrobek je nutné doručit do servisního střediska a do následujícího pracovního dne je opraven.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NAS Synology DS1515+, expresní servis NBD, 1rok
Diskuze k produktu: nas-synology-ds1515-expresni-servis-nbd-1rok není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.