vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Herní optická myš Natec Genesis GX44, 2500 DPI

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
466 Kč s DPH

385 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NMG-0664
Výrobce: Natec
Záruka: 24 měsíců
Herní optická myš Natec Genesis GX44, 2500 DPI
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
GENESIS GX44 - PROFESIONÁLNÍ HERNÍ MYŠ

VLATNOSTI
- Precizní optický senzor s rozlišením 2500dpi,
- Pokročilý software s editorem profilů/maker,
- Herní spínače tlačítek (OMRON),
- Nastavitelné režimy podsvícení.

PRECIZNÍ OPTICKÝ SENZOR
GX44 je komfortná herní myš, určená pro hráče. Díky preciznímu optickému snímači AVAGO 5050 s rozlišením 2500 DPI se zařízení vyznačuje neobvyklou přesností provozu, což zajišťuje komfortní ovládání.

DYNAMICKÁ ZMĚNA DPI
Čtyř-stupňová dynamická změna rozlišení se provádí pomocí jednoho tlačítka, díky kterému lze vybrat vhodné rozlišení. Každý ze čtyř stupňů DPI lze nastavit podle vlastních potřeb a přiřadit jednu ze čtyř barev podsvícení myši, která informuje uživatele o aktuálním rozlišení.

HERNÍ SOFTWARE
Pokročilý software umožňuje nastavit vlastní konfiguraci a přizpůsobit myš podle svých představ. Tento software umožňuje snadné programování 6 tlačítek, ke kterým můžete přiřadit libovolné makrá.

VYSOKÁ RYCHLOST SNÍMKOVÁNÍ
Vysoká rychlost snímkování 1000Hz zaručuje nejkratší možnou dobu reakce a zajišťuje, že žádné zpoždění nenaruší vaši hru.

HERNÍ TLAČÍTKA
Myš je vybavená rychlými a hlavně odolnými spínači OMRON. Životnost spínačů se odhaduje na 5 milionů kliknutí. Díky těmto vlastnostem budete tuto myš moct používat pro opravdu dlouhou dobu.

HERNÍ DESIGN
Každý hráč jistě ocení dravý vzhled myši Genesis GX44, což ještě více zdůrazňuje podsvícení, které dokonale ladí s těmto moderním hlodavcem.

ERGONOMICKÝ DESIGN
Ergonomický tvar a pogumovaný povrch činí, že tato myš ideálně sedí v každé ruce. Teflonové klouzáky snižují tření myši, co umožnuje snadné a plynulé pohyby na jakémkoli povrchu při minimální námaze.

ODOLNOST
K výrobě produktů Genesis jsou používány vysoce kvalitní materiály. Kombinace odolného na poškození kabelu a dokonalého provedení činí, že tato myš si bez námahy radí i w těch nejtěžších podmínkách.

SPECIFIKACE
Počet tlačítek 6
Počet programovatelných tlačítek 6
Snímač Optický, AVAGO 5050
Rozlišení 250 - 2 500 DPI
Snímkování 1000 Hz
Maximální rychlost zpracování dat 4500 FPS
Maximální zrychlení 8G
Rychlost 30 ips
Konektor USB 2.0
Délka kabelu 200 cm
Komunikace Kabelová
Podporované operační systémy: Win. XP, Win. Vista, Win. Vista 64bit, Win. 7, Win. 7 64bit, Win. 8, Win. 8 64bit, Mac, Linux
Další funkce Plug Play
Šířka 72 mm
Výška 35 mm
Délka 129 mm
Software Ano


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Herní optická myš Natec Genesis GX44, 2500 DPI
Diskuze k produktu: natec-genesis-gx44-herni-opticka-mys-2500-dpi-usb-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.