vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Herní klávesnice Natec Genesis RX11, US,podsvícení

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
357 Kč s DPH

295 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NKG-0757
Výrobce: Natec
Záruka: 24 měsíců
Herní klávesnice Natec Genesis RX11, US,podsvícení
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Klávesnice Genesis RX11 se vyznačuje především všestranností, kvalitou zpracování a herním designem. Jednobarevní podsvícení, funkce anti-ghosting a funkce blokování kláves Windows jsou vlastnosti bez kterých se nezaobejde každý opravdový hráč.

Všestrannost
Klávesnice Genesis RX11 je určena pro tich, kteří potřebuji všestranný nástroj nejenom pro hraní her, ale také pro každodenní použití. Psaní dlouhých textů, nebo hraní her teď bude příjemné a pohodlné.

Funkce Anti-ghosting
Klávesnice RX11 je vybavena funkcí anti-ghosting pro většinu kláves, díky které můžete zmačknout libovolnou kombinaci kláves v stejný čas, bez obavy, že nebudou některé z nich zaregistrovány. Táto funkce vám umožní zvýšit efektivitu a komfort během zapálených bitev.

Funkce blokování kláves Windows
Klávesnice obsahuje také funkci blokování kláves Windows, což je zvláště oblíbené mezi hráči. Zabraňuje to náhodnému zastavení hry a přechodu na hlavní plochu v nejhorším možném okamžiku.

Podsvícení kláves
Klávesnice RX11 je vybavena červeným podsvícením kláves s možností nastavení 4 režimů podsvícení (30%, 60%, 100% intenzity jasu a pulzující režim). Tato vlastnost zabezpečuje dokonalou viditelnost bez ohledu na denní dobu.

Podložka pod zápěstí
Natec Genesis věnuje vysokou pozornost ergonomickému tvaru a proto klávesnice RX11 zůstala vybavena podložkou pod zápěstí umístěnou na speciálním místě, která zajišťuje dokonalé pohodlí i při dlouho hodinovým bitvách.

Multimediální klávesy
Díky 11 multimediálním klávesům používání klávesnice bude ještě pohodlnější a ovládání multimediálních funkcí mnohem jednodušší.

Robustní konstrukce
Robustní konstrukce klávesnice zvyšuje její odolnost proti poškození a zajištuje dobrou stabilitu, která zaručí, že se klávesnice nebude přesouvat po povrchu, na kterém je postavena. Spojení kvalitních materiálů a odolné membrány kláves zaručí dlouhou živostnost klávesnice.


SPECIFIKACE
Mechanizmus kláves: Membrána
Rozměry klávesnice: 465x175x30mm
Hmotnost klávesnice: 685g
Rozhraní: USB 2.0
Počet kláves: 104
Počet multimediálních kláves: 11
Délka kabelu: 1,6m
Systémové požadavky: Windows XP/Vista/7/8/10
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Herní klávesnice Natec Genesis RX11, US,podsvícení
Diskuze k produktu: natec-genesis-rx11-herni-klavesnice-s-podsvicenim-us-layout-usb-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.