vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Herní klávesnice Natec Genesis RX69, US,podsvícení

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
943 Kč s DPH

779 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NKG-0709
Výrobce: Natec
Záruka: 24 měsíců
Herní klávesnice Natec Genesis RX69, US,podsvícení
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Klávesnice RX69 je určená pro hráče, kteří potřebují funkcionální zbraň s možností přizpůsobení ke každé hře, stejně jako kvalitu a spolehlivost.

Funkce Anti-ghosting
Klávesnice je vybavena funkcí anti-ghosting pro většinu kláves, díky které můžete zmačknout libovolnou kombinaci kláves v stejný čas, bez obavy, že nebudou některé z nich zaregistrovány.

Podsvícení kláves
Klávesnice RX69 je vybavena 7-berevným podsvícením kláves s možností nastavení až 8 režimů podsvícení, co umožňuje přizpůsobení designu klávesnice podle svých preferencí.

Podložka pod zápěstí
Klávesnice Genesis RX69 je vybavena podložkou pod zápěstí, která zvýrazňuje její ergonomický tvar a zajišťuje dokonalé pohodlí i při dlouho hodinovým bitvách.

Funkce blokování kláves Windows
Klávesnice obsahuje také funkci blokování kláves Windows, což je zvláště oblíbené mezi hráči. Zabraňuje to náhodnému zastavení hry a přechodu na hlavní plochu.

Multimediální klávesy
Díky 12 multimediálním klávesům používání klávesnice bude ještě pohodlnější a ovládání multimediálních funkcí mnohem jednodušší.

Odolná konstrukce
Odolnost konstrukce zajišťuje kovové přední tělo a čepice kláves vyrobené v technologii „Double injection“, které zaručují doživotní odolnost písmen proti stíraní. Mohutní gumové nožky zajišťují potřebnou stabilitu klávesnice a zaručí, že se nebude přesouvat po povrchu, na kterém je postavena. Kabel pokrytý textilním opletením zvyšuje její odolnost a chrání ji před poškozením.


SPECIFIKACE
Mechanizmus kláves: Membrána
Rozměry klávesnice: 482x189x42mm
Hmotnost klávesnice: 1050g
Rozhraní: USB 2.0
Počet kláves: 104
Délka kabelu: 1,8m


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Herní klávesnice Natec Genesis RX69, US,podsvícení
Diskuze k produktu: natec-keyboard-genesis-rx69-gaming-wired-us-layout-black není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.