vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Mechanická herní klávesnice Genesis RX75, US

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1331 Kč s DPH

1100 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NKG-0708
Výrobce: Natec
Záruka: 24 měsíců
Mechanická herní klávesnice Genesis RX75, US
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
RX75 je profesionální mechanická klávesnice, určená pro náročné hráče. Díky použití nejmodernější technologie mechanických spínačů, každá hra dosáhne novou vyšší úroveň.

Odolné spínače
Klávesnice je vybavena 104 vysoce kvalitními a odolnými mechanickými spínači s životností 50 milionů kliknutí, které k své aktivaci vyžadují sílu stisku 60 gramů. Díky minimální reakční době vám klávesnice Genesis RX75 nabízí obrovskou výhodu, která vám umožní vyhrávat téměř každou bitvu. Černé spínače Asijského producenta se vyznačují lineárním průběhem stisku bez klapnutí, co docení uživatele, kteří plánují svoji klávesnici používat také při každodenní práci a ne jenom v hrách.

Funkce Anti-ghosting
Klávesnice je vybavena funkcí anti-ghosting pro většinu kláves, díky které můžete použít libovolnou kombinaci kláves v stejný čas, bez obavy, že nebudou některé z nich zaregistrovány. Nerušené a pohodlné hraní nyní bude standardem.

Funkce blokování kláves Windows
Klávesnice obsahuje také funkci blokování kláves Windows, což je zvláště oblíbené mezi hráči. Zabraňuje to náhodnému zastavení hry a přechodu na hlavní plochu.

Multimediální klávesy
Díky multimediálním klávesům používání klávesnice bude ještě pohodlnější a ovládání multimediálních funkcí mnohem jednodušší.

Pohodlí a bezpečnost
Profesionální hra také vyžaduje odpovídající komfort a pocit bezpečí. Poskytují ji řešení, jako je plně pogumovaná horní část těla, nebo speciální otvory pro odvod vody v případě polití klávesnice. Komfort hráče také zvyšuje podpěrka pod zápěstí potažená gumovým nátěrem, která zajistí dokonalé pohodlí i při dlouho hodinovým používaní.

SPECIFIKACE
Rozměry klávesnice: 450x164x39mm
Hmotnost klávesnice: 1250g
Rozhraní: USB 2.0
Počet kláves: 104
Délka dráhy spínače: 4.0mm
Síla potřebná k aktivaci klávesu: 60g
Délka kabelu: 1,8mPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Mechanická herní klávesnice Genesis RX75, US
Diskuze k produktu: natec-keyboard-genesis-rx75-gaming-wired-mechanical-us-layout není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.