vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Natec TENCH bezdrátová klávesnice, nízkoprofilová, US + optická myš, 1600 DPI

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
434 Kč s DPH

359 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NZB-0324
Výrobce: Natec
Záruka: 24 měsíců
Natec TENCH bezdrátová klávesnice, nízkoprofilová, US + o...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Natec; Třída produktu: Klávesnice; Typ klávesnice: Standardní; Typ konektoru: Wireless; Rozložení kláves: US layout; Počet kláves: 104; Barva: Černá ; Myš v sestavě: Ano; Další informace o myši: dynamická změna rozlíšení myšy (1600/800PI); Další vlastnosti: TENCH - bezdrátová sada klávesnice a optické myšy, široký dosah práce až do 10 m, Nízka spotřeba energie, nízky profil a štíhly tvar klávesnice, ochranná vrstva zabraňujicí otěru znaků na klávesách, (PU coating), Typ senzora myšy - optický, Myš se 4 tlačítky; Operační systém: Windows 2000/XP/Vista/7


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Natec TENCH bezdrátová klávesnice, nízkoprofilová, US + optická myš, 1600 DPI
Diskuze k produktu: natec-tench-bezdratova-sada-klavesnice-slim-opticka-mys není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.