vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NetBotz Rack Monitor 450 (without 120/240V Power Supply)

Kalkulačka splátek CETELEM
38370 Kč s DPH

31711 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Rackové servery a příslušenství nebo Software pro záložní zdroje
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: NBRK0450
Výrobce: APC
Záruka: 24 měsíců
NetBotz Rack Monitor 450 (without 120/240V Power Supply)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
With a Rack Monitor 450 or 550, if you have cascaded ten or more devices, connect one supplemental power supply (AP9505i) to the 24 VDC Input jack of the Rack Sensor Pod 150 or the Room Sensor Pod 155 in or closest to the eleventh position.


NBRK0450 Obecné vlastnosti
Nastavitelné vstupní kontakty Monitorujte stav přístrojů třetích stran s výstupem 4-20 mA.Nastavitelná výstupní relé Regulujte výstup přístrojů třetích stran prostřednictvím výstupních relé.

NetBotz 400 Vlastnosti a výhody
Dostupnost Sledování přístupu Detekce vstupu neautorizovaných osob dveřním spínačem Sledování prostředí Ochrana zařízení před selháním způsobeným celou řadou možných vlivů okolního prostředí.
Integrované klíčové snímače zahrnují sledování teploty, vlhkosti/rosného bodu, průtoku vzduchu a zvuku. Surveillance Detect and record motion, allowing a visual record to be paired with an access or environmental alert, which speeds root cause analysis.
Oznamování chyb Upozornění na události v reálném čase minimalizuje dobu odezvy na kritické situace týkající se fyzické infrastruktury. Umožňuje administrátorům IT zkrátit střední dobu oprav, zvýšit efektivitu a maximalizovat dobu běhu.
Příjem výstrah na mobilní telefon (SMS), prostřednictvím webové aplikace (HTTP Post) a e-mailem.

Rychlost Nastavitelný práh Definice prahových úrovní (více úrovní pro každý senzor, časový plán, úrovně závažnosti) podle požadavků uživatele. Přizpůsobitelné havarijní plány Výstrahy jsou zpracovávány v souladu s havarijními plány a je možno zpracovat rozmanité formy výstrah.

Celkové náklady na vlastnictví (TCO) Přístup pomocí prohlížeče Uživatelské rozhraní přístupné pomocí prohlížeče. Poskytuje rychlý přístup z libovolného místa v síti. Ukládání videozáznamu spouštěné událostmi Videozáznam aktivovaný při pohybu nebo výstraze. Ochrana Zabezpečení heslem Ochrana uživatelským heslem. Ovladatelnost Integrovaný nástroj InfraStruXure Central Škálovatelná platforma pro správu a monitorování poskytuje monitorování zařízení v reálném čase a okamžité upozornění na události. Rozšíření zobrazení pro klientské aplikace Robustní rozhraní aplikace nabízí historii výstrah, grafy a konfiguraci; efektivní správa až deseti aplikací bez serveru centrálního řízení. Kompatibilní se systémy správy organizace EMS Spravujte svá zařízení APC pomocí jednoho systému prostřednictvím přesměrování zpráv SNMP (událostí) do vašeho vlastního systému správy organizace. Zobrazení výstrah Snadný přehled a porovnání výstrah. Poskytuje kontext k výstrahám pomocí připojení videoklipů, grafů a map.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NetBotz Rack Monitor 450 (without 120/240V Power Supply)
Diskuze k produktu: netbotz-rack-monitor-450-without-120-240v-power-supply není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.