vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

NetEffect™ Ethernet Server Cluster Adapter SFP+ SR, retail unit

Kalkulačka splátek CETELEM
32301 Kč s DPH

26695 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E10G81GF2SR
Výrobce: INTEL
Záruka: 99 měsíců
NetEffect™ Ethernet Server Cluster Adapter SFP+ SR, retai...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
NetEffect™ Ethernet Server Cluster Adapter SFP+ SR, retail unit

SPECIFICATIONS
ESSENTIALS
Status
• Launched

Launch Date
• Q2'09

Vertical Segment
• Server

Cable Medium
• Fiber

Cabling Type
• MMF up to 300m

Bracket Height
• Low Profile & Full Height

Max TDP
• 9 W

Recommended Customer Price
• N/A

Product Brief
• Link

NETWORKING SPECIFICATIONS
# of Ports
• Single

System Interface Type
• PCIe v1.1 (2.5GT/s)

Speed & Slot Width
• 2.5 GT/s, x8 Lane

Controller
• NetEffect NE020

PACKAGE SPECIFICATIONS
Low Halogen Options Available
• See MDDS

ADVANCED TECHNOLOGIES
iWARP/RDMA
• Yes

Intel® Ethernet Power Management
• No

Intelligent Offloads
• Yes

Storage Over Ethernet
• iSCSI, NFS

INTEL® VIRTUALIZATION TECHNOLOGY FOR CONNECTIVITY
On-chip QoS and Traffic Management
• No

Flexible Port Partitioning
• No

Virtual Machine Device Queues (VMDq)
• No

PCI-SIG* SR-IOV Capable
• No




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k NetEffect™ Ethernet Server Cluster Adapter SFP+ SR, retail unit
Diskuze k produktu: neteffect-eth-server-ca-sfp-sr-retail-unit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.