vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches

Kalkulačka splátek CETELEM
7211 Kč s DPH

5960 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AFM735-10000S
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 10000 měsíců
Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for man...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
OVERVIEW

Add Fast Ethernet fiber connectivity to your fully Managed Switches.
ProSAFE® 100Base-FX SFP LC GBIC fits into standard SFP slots and drives Fast Ethernet up to 2 km distances with multimode fiber.

NETGEAR Warranty
*This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty.
*http://www.netgear.com/about/warranty/

TECH SPECS

*Fast Ethernet multimode fiber connectivity (IEEE® 802.3-2002)
*LC duplex connector
*Fits into standard SFP interfaces of fully Managed Switches
*FSM726, GSM72xx, GSM72xxPS, GSM73xxS, GSM7328FS
*Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
*Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
*Ordering Part Number (United States) : AFM735-10000S

WEBSITE
*Technical specification: http://www.netgear.com/business/products/switches/modules-accessories/afm735.aspx


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netgear 100BASE-FX SFP GBIC , fast ethernet fiber for managed switches
Diskuze k produktu: netgear-100basefx-sfp-gbic-afm73510000s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.