ELEKTRO BÍLÉ VELKÉ ELEKTRO MALÉ, TV FOTO, ZABEZPEČENÍ HERNÍ ZÓNA KOMPONENTY, SÍTĚ, KANCELÁŘ MOBILNÍ TELEFONY MULTIFUNKCE, TISKÁRNY, NÁPLNĚ NOTEBOOKY POČÍTAČE POUŽITÉ NTB, PC, VÝPRODEJ, SLEVY SPORT, ZDRAVÍ, KRÁSA ZAHRADA, NÁŘADÍ

Kategorie

Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

4798672
Kalkulačka splátek CETELEM
51477 Kč
42543 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické moduly

Dostupnost: Nedostupné

Part no.: AXM761P10-10000S

Kód produktu: 3406785

Výrobce: NETGEAR

Záruka: 60 měsíců


Popis produktu

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces

Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200

Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743

10 Gigabit Ethernet “short range” fiber connectivity
LC duplex connector
Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 550 m (1,804 ft) distances with 50/125µm OM4 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m (984 ft) distances with 50/125µm OM3 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33 m (108 ft) distances with 62.5/125µm OM1/OM2 multimode fiber cables
Ordering part number: (10 unit) AXM761P10-10000S

10 pack=10 ks