vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Kalkulačka splátek CETELEM
10066 Kč s DPH

8319 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické moduly
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AXM761-10000S
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 60 měsíců
Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces

Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200

Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743

10 Gigabit Ethernet “short range” fiber connectivity
LC duplex connector
Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 550 m (1,804 ft) distances with 50/125µm OM4 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 300 m (984 ft) distances with 50/125µm OM3 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 33 m (108 ft) distances with 62.5/125µm OM1/OM2 multimode fiber cables
Ordering part number: (1 unit) AXM761-10000S


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
Diskuze k produktu: netgear-10ge-sr-sfp-module není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.