vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Netgear 16xGbE, 2xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs

Kalkulačka splátek CETELEM
3419 Kč s DPH

2826 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: GS716T-300EUS
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 10000 měsíců
Netgear 16xGbE, 2xSFP shared, SMART SWITCH, static routin...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ProSafe 16portový gigabitový smart přepínač GS716T


- WEB management, SNMP v1, v2c, v3.
- Plná podpora IPv6, včetně IPv6 managementu, IPv6 QoS a IPv6 ACL.
- Statické směrování (model GS748T).
- Auto-voice VLAN.
- IGMP snooping v1/v2.
- Port-based ingress/egress rate lifting.
- Spanning Tree Protocol (Rapid Mutiple), dual image configuration a mnoho dalších funkcí.
- Bezvětrákové provedení pro zcela tichý 0dB chod (modely GS716T a GS724T).
- Mimořádná spolehlivost a doživotní záruka.

Navrženo pro SMB zákazníky požadující vysoký výkon a snadnou správu

Produktová řada gigabitových smart přepínačů NETGEAR® ProSafe® je vytvořena primárně pro SMB zákazníky kladoucí důraz na vysoký výkon a snadnou správu. Díky 16 nebo 24 10/100/1000 Mb/s portům, podporujícím až 2000 Mb/s propustnost ve fullduplexním režimu, a dvěma sdíleným SFP portům poskytují přepínače GS716T a GS724T v rámci SMB sítí podporu Voice over IP (VoIP), streamování multimédií, multicasting, zabezpečení a mnoho dalších možností pro náročné aplikace, například ERP a přenosy objemných souborů.

Přepínače GS716T a GS724T disponují širokým spektrem funkcí, mezi nimiž nechybí ACL, 802.1x autentizaci pomocí portů, pokročilou QoS, IGMP snooping apod. Zajišťují tak dostatečnou spolehlivost a možnost rozšíření v případě dalšího rozšiřování sítě. Jak GS716T, tak GS724T patří do kategorie přepínačů bez ventilátorů, a neobtěžují tak zvýšeným hlukem.

Snadná správa je zajištěna prostřednictvím intuitivního grafického rozhraní v okně webového prohlížeče, díky kterému lze sledovat stav zařízení, konfigurovat porty, nastavit trunky, VLAN nebo prioritizovat provoz. Pro správu lze také využít software založený na SNMP protokolu. Uvedení do provozu a základní nastavení zaberou jen několik málo okamžiků. Smart přepínače NETGEAR ProSafe jsou ideální pro všechny SMB sítě.

**Použijte moduly NETGEAR ProSafe AGM731F 1000BASE-SX SFP GBIC, ProSafe AGM732F 1000BASE-LX SFP GBIC nebo ProSafe AGM733 1000BASE-ZX SFP GBIC.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Netgear 16xGbE, 2xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs
Diskuze k produktu: netgear-16xgbe-2xsfp-shared-smart-switch-static-routing-ipv6-lags není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.